Permanentky

Permanentky HC '05 iClinic Banská Bystrica - Kaufland PLAY OFF Tipsport liga 2017/2018

Začiatok dobíjania permanentiek na FINÁLE v sieti TICKETPORTÁL - 6. 4. 2018.POZOR - PERMANENTKY DOBÍJAME UŽ LEN V SIETI TICKETPORTÁL!
Divákom, vlastníkom permanentiek DOBITÝCH NA SEMIFINÁLE, budeme na domáce FINÁLOVÉ stretnutia dobíjať permanentky výlučne v sieti TICKETPORTÁL. Každý majiteľ permanentky, ktorý si zaregistroval e-mailovú adresu v našom systéme (pri kúpe permanentky alebo neskôr), obdrží na túto adresu REZERVAČNÝ KÓD, na základe ktorého si dobije svoju permanentku v ktorejkoľvek pobočke TICKETPORTÁL na Slovensku (kód nadiktujete pri dobíjaní). KONTROLUJTE SI PRAVIDEĽNE SPAM - schránku, kde sa môže e-mail od Ticketportálu prípadne dostať.

Majiteľom permanentiek ŠTANDARD, ktorí si nedobili permanentky na semifinále, budeme dobíjať permanentky v pokladni klubu.


Dobíjanie permanentiek na FINÁLE v sieti TICKETPORTAL prebehne v termíne:
od 6. apríla do 8. apríla 2018 - 23.59 h.


Ceny dobitia permanentiek na F I N Á L E Kaufland PLAY OFF Tipsport ligy 2017/2018:

Sektor A - sedenie za striedačkami 70,- €
Sektor B - sedenie za bránkou 55,- €
Sektor C - sedenie za časomierou 70,- €


S permanentkou je potrebné, po obdržaní rezervačného kódu, prísť osobne do ktorejkoľvek pobočky TICKETPORTÁLu na Slovensku (nie do pokladne klubu), kde po nadiktovaní rezervačného kódu a uhradení príslušnej sumy v hotovosti Vám bude dobitá.


UPOZORNENIE: pri dobití permanentky dostanete POTVRDENIE O PLATBE, ktoré je vytlačené na vstupenkovom papieri s textom: Vstupenka slúži IBA ako daňový doklad.

V pokladni hokejového klubu si môžu dobíjať svoje permanentky VÝHRADNE majitelia permanentiek ŤZP, fanúšikovia bez registrovanej e-mailovej adresy (tí, ktorí neobdržia rezervačný kód e-mailom) a majitelia permanentiek, ktoré neboli dobité na semifinále:

6. 4. 2018 - PIATOK 14.00 h - 18.00 h (nezabudnite si doniesť PERMANENTKU)
7. 4. 2018 - SOBOTA 9.00 h - 16.00 h (nezabudnite si doniesť PERMANENTKU)

Dňa 9. 4. 2018, budú miesta uvoľnené do predaja.

Nové permanentky na PLAY OFF sa predávať nebudú. ZŤP - mínus 50% z ceny permanentky

Počas dobíjania permanentiek sa vstupenky nepredávajú!

Prípadné ďalšie informácie budú včas oznámené na internetovej stránke klubu – www.hc05.sk a na FaceBooku.

Prijímame len hotovostné platby.


Chceme Vás požiadať o pravidelnú kontrolu e-mailov, hlavne KONTROLUJTE SPAM - schránku, kde sa môže e-mail od Ticketportálu prípadne dostať. Ďakujeme.

UPOZORNENIE.

Permanentka ŤZP je platná len spolu s preukazom ŤZP. V prípade zneužitia permanentky inou osobou, má klub právo permanentku zadržať bez nároku na vrátenie uhradenej sumy. Upozorňujeme, že počas domácich stretnutí bude prebiehať námatková kontrola permanentiek ŤZP.

Ďakujeme za pochopenie.