Už v utorok a stredu, 29.03 o 18:00 a 30.03. o 18:30, je na programe pokračovanie štvrťfinálovej Kaufland PLAY OFF série proti HKM Zvolen. Po dvoch stretnutiach na ľade súpera je séria vyrovnaná 1:1, a teda náš čakajú ďalšie náročné zápasy, v ktorých zabojujeme o postup do semifinále. Pre všetkých divákov prinášame dôležité organizačné informácie. 

Vstupenky na tieto stretnutia sú stále v predaji a kúpiť si ich môžete online na tomto odkaze

Výnimočne bude otvorená pokladňa, ktorá bude umiestnená v priestoroch hlavného vchodu, a to 2 hodiny pred začiatkom stretnutia. Záujemcovia o zľavnené vstupenky (Študent, ŤZP alebo deti do 10 rokov) si môžu kúpiť vstupenky v pokladni. Permanentkárom ŠTANDARD, ktorí si dobili permanentku na štvrťfinálovú sériu bude vstup umožnený na vytlačený lístok alebo vstupenku v mobile, kartička/permanentka im nebude potrebná. 

SPRÍSTUPNENÉ VSTUPY

Vzhľadom na prebiehajúce rekonštrukčné práce okolia zimného štadióna, budú k dispozícii nasledovné vstupy. Sprístupnený bude pre všetkých návštevníkov po rekonštrukcii hlavný vchod zimného štadióna. Všetkých permanentkárov PREMIUM prosíme, aby využili hlavný vstup, kde ich označeným vchodom (aj pre vozičkárov ŤZP) odkontroluje a pustí SBS. Parkovisko a jeho okolie bude úplne uzavreté, teda diváci, ktorí majú vstupenky a permanentky na A tribúnu môžu využiť len hlavný vchod alebo vstup z boku od hrona (viď mapka). Od červeného mosta je možné prejsť k zimnému štadiónu popri hale B.

Vzhľadom na uzavretie parkoviska a rekonštrukciu okolia, prosíme všetkých divákov, aby prišli na zápasy v dostatočnom predstihu. Z bezpečnostných dôvodov budú vstupy uzavreté 20 minút pred začiatkom stretnuta, teda 17:40 a v stredu 18:10. Všetky vstupy otvárame pre všetkých fanúšikov 1 hodinu pred začiatkom stretnutia.
Ďakujeme za pochopenie.