Nový ročník hokejovej Tipos extraligy sa už nezadržateľne blíži a zatiaľ čo naši hráči ladia zápasovú formu, v zákulisí sa pripravuje tímová autogramiáda. Tá prebehne aj za účasti realizačného a hráčskeho tímu v stredu 13. septembra od 16:30 a aj tentokrát sa tak udeje v priestoroch nákupného strediska Europa SC.

Predsezónne autogramiády sa vždy tešia veľkej popularite a zúčastňujú sa ich stovky fanúšikov, ktorých láka vidina stretnúť osobne našich „baranov“ a získať od nich kartičky s podpismi či spoločné fotografie. Veríme, že inak tomu nebude ani tento rok a viacerí z vás si nájdu cestu, aby dodali hráčom množstvo pozitívnej energie. Podujatie určené pre širokú verejnosť odštartuje o 16:30 hod.

Chýbať nebude sprievodný program v podobe rôznych súťaží pre malých aj veľkých fanúšikov o predmety s klubovými motívmi, ale aj o vstupenky na prvý ligový zápas (15.9.2023 o 17:30 proti HK Dukla Trenčín) a vecné ceny, ktoré do súťaží venuje partner klubu – spoločnosť Urpiner. Účasť „potvrdil“ aj náš maskot Baran a spolu s ním zavítajú na autogramiádu aj mladí barani z Hokejovej školy Michala Handzuša.

Spoznajte svojich baranov a odštartujme spoločne novú sezónu, o zábavu a príjemnú atmosféru bude postarané, všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na vás!