Podporte Baranov na štadióne a hrajte až do konca základnej časti o zaujímavé ceny!

Hokejový klub HC ‘05  Banská Bystrica si pre vás spolu s partnermi pripravili zaujímavé súťaže o hodnotné ceny, ktoré budú prebiehať počas každého domáceho zápasu „baranov“ až do konca základnej časti.

1. Streľba na bránu TRAF A LEŤ

Prinášame vám súťaž v spolupráci s cestovnou kanceláriou BB Travel, v ktorej si môžete vystrielať vysnívanú dovolenku. Súťaž prebehne počas prestávky po 2. tretine. Ako sa zapojiť? Kúpte si zlosovateľný lístok v bufetoch za symbolickú sumu 1€ do začiatku 2. tretiny. Ak vás vyžrebujeme, získavate 100€ na dovolenku a možnosť strely na bránku. V prípade, ak trafíte vyznačený stred bránky vyhrávate 1000€ na vysnívanú dovolenku.  

2. Strelecká súťaž

Ako už z názvu vyplýva, v tejto súťaži budú traja vybraní fanúšikovia strieľať. Nie však tradičným spôsobom na bránku, ale úlohou súťažiacich bude vystreliť puk od červenej čiary, od boxu časomiery, po obvode mantinelu. Vyhráva ten hráč, ktorého puk zájde ďalej a ako odmenu si domov odvezie poukaz v hodnote 30€ od partnera BEK PROFI Centrum Banská Bystrica na nákup v ich predajni.

Do všetkých súťaží sa môžete prihlasovať cez email sutaz@hc05.sk, prihlasovanie prebieha vždy na najbližší zápas.