Vzhľadom na blížiaci sa návrat na zrekonštruovaný zimný štadión by sme radi informovali našich priaznivcov a držiteľov permanentiek o súčasnej situácii. Na základe nariadenia ÚVZ SR č. 261/2021 sa od 25.11.2021 zakazuje účasť divákov na hromadnom podujatí. 

Prvé domáce stretnutie po rekonštrukcii štadióna je už čoskoro tu, v nedeľu 5. decembra privítame pod Urpínom hokejistov Prešova. Na základe vyhlásenia núdzového stavu a s ním súvisiaceho lockdownu sa však stretnutie uskutoční bez divákov. Žiaľ, tieto vládne opatrenia klub musí akceptovať. V športe musia byť pravidlá dodržané, bez nich to nemá význam. Samozrejme, kluby prednedávnom adresovali výzvu priamo premiérovi Slovenskej republiky, o čom sme vás informovali v tomto článku.

Riešenie situácie zo strany klubu pre našich verných fanúšikov, ktorí si zakúpili permanentku na aktuálnu sezónu 2021/2022

Verte, že klub by nesmierne rád privítal na vynovenom štadióne úplne všetkých fanúšikov, ktorí sa určite nevedia dočkať prvého domáceho stretnutia, ale v tejto chvíli to žiaľ nie je možné. Vzhľadom na súčasné protipandemické opatrenia bude pre majiteľov permanentných vstupeniek platiť, že zápasy, o ktoré prídu v aktuálnej sezóne, sa im automaticky presúvajú do nasledujúcej sezóny. Inými slovami cena permanentky na sezónu 2022/2023 bude ponížená o cenu všetkých stretnutí, o ktoré prídu v prebiehajúcej sezóne 2021/2022. V prípade, že budúcu sezónu nebudú mať súčasní permanentkári záujem podporiť klub kúpou permanentky, dostanú vstupenky zodpovedajúce počtu všetkých stretnutí, o ktoré prišli v aktuálnej sezóne.

Sme nesmierne vďační za podporu od každého jedného z vás, naši najvernejší fanúšikovia a skutočne vám ďakujeme, že ste s nami. Pre všetkých permanentkárov sme si pripravili poďakovanie vo forme malého darčeka. Verili sme, že vám ho odovzdáme už v decembri na domácom zápase, avšak nikto nepočítal a nechcel ani len pomyslieť na variant zápasov bez divákov. Preto veríme, že vás darček poteší a spoločne si ho prevezmete doma na našom zrekonštruovanom zimáku, keď to pandemická situácia opäť dovolí.