Hokejový klub HC ´05 Banská Bystrica nastupuje do play off Tipos extraligy zo štvrtého miesta. Cesta do očakávaného vyvrcholenia extraligy bola pre nás poznačená aj nečakaným výpadkom podpory zo strany mesta a navýšením nákladov na realizáciu zápasov. Klub sa v snahe vytvoriť tie najpriaznivejšie podmienky pre kvalitnú hru obrátil na partnerov, ktorých požiadal o pomoc a finančnú podporu. U väčšiny partnerov sa klub stretol s pochopením situácie a prísľubom pomoci, za čo im je vďačný.

„Pre vyššiu mieru zaangažovania sme pre našich súčasných, ako aj nových partnerov pripravili originálny koncept podpory. Využili sme miesto na prilbe, ktoré sme nemali reklamne obsadené a ponúkli sme ho našim partnerom. Tí si mohli vybrať svojho hráča, ktorý bude nosiť práve ich vizuálnu identitu. Takto sme vytvorili celkom ojedinelý koncept podpory, kde každý hráč má na helme iné logo. V našom prípade ide o unikátne riešenie, ktoré je dôkazom silnej komunity podporovateľov hokeja v našom meste. Na tomto mieste sa preto chceme poďakovať partnerom, ktorí nás v tejto situácii podporili, a to nielen tým novým. Naša vďaka patrí všetkým partnerom, ktorí pri nás stoja počas celej sezóny,“ ozrejmuje Vladimír Tropp, obchodný a marketingový riaditeľ HC’05 Banská Bystrica.

V neľahkých časoch, keď boli na stole rôzne otázky, klub zvažoval všetky možnosti na záchranu hokeja v Banskej Bystrici. Aj vďaka tejto podpore partnerov, sa klub rozhodol nepoľaviť z pôvodných ambícii v storočnicovej sezóne. Možno aj to bol podnet pre fanúšikov a pre celú hokejovú komunitu, aby sa spojili ešte viac. Preto nastupujeme do PLAY OFF aj s mottom Spolu sme nezastaviteľní.