Pred piatkovým zápasom proti bratislavskému Slovanu prichádzame s niekoľkými dôležitými správami. Našich najvernejších priaznivcov určite poteší správa o skolaudovaní „béčkovej“ tribúny, kde budú môcť zaujať svoje tradičné miesta.

Čo nás čaká?

Náš fanklub Bystrickí Anjeli sa tak zo sektora hostí presunie práve na B tribúnu, čo je zároveň príležitosť aj pre držiteľov permanentiek z predchádzajúcich sezón. Záujemcovia majú jedinečnú možnosť zakúpiť si permanentku na zvyšok základnej časti, cena permanentky na zvyšných 5 stretnutí základnej časti je 48 €. Majitelia tak získajú tiež predkupné právo na svoje miesto na play off aj na nasledujúcu sezónu. Záujemcovia si môžu prísť vyskúšať a vybrať sedenie na vynovenej tribúne v stredu, 23.02., od14:00 do 18:00 a štvrtok, 24.02.,  od 9:00 do 12:00, poprípade prosíme všetkých, aby nás kontaktovali na E-mail: info@hc05.sk.  Následne štvrtok po 12:00 bude spustený aj predaj lístkov na B tribúnu. Veríme, že si fanúšikovia užijú hokejovú atmosféru z vynovenej tribúny s pohodlným sedením a dobrým výhľadom.

Úplnou novinkou sú tzv. PREMIUM SEATS, ktoré sa taktiež nachádzajú na B tribúne (v jej vrchných poschodiach). Ide o najvyššie 2 rady s koženými sedadlami s opierkou a držiakom na pohár, ktoré ponúkajú maximálnu možnú mieru komfortu so skvelým výhľadom na ľadovú plochu, na ktorú doteraz neboli fanúšikovia v Banskej Bystrici zvyknutí. Cena na tieto miesta je 15 € na stretnutie s HC Slovan a na ostatné stretnutia v základnej časti 13 €.  Na premium seats je možnosť zakúpiť si permanentku na zvyšok základnej časti, a to v hodnote 62 €.

       

Kedy si môžem kúpiť permanentku na B tribúnu?
Streda, 23.02.2022 14:00-18:00
Štvrtok, 24.02.2022 9:00- 12:00
Permanentka B sektor (5 stretnutí v základnej časti) 48 €
Permanentka Premium Seats na B tribúne (5 stretnutí v základnej časti) 62 €

Predaj vstupeniek

Touto cestou oficiálne spúšťame predaj na piatkový dôležitý a atraktívny zápas. Vstupenky je možné zakúpiť cez náš E-SHOP (odkaz TU) alebo priamo v sieti Ticketportal. Stretnutie je organizované stále podľa aktuálne platnej vyhlášky, a teda v režime OP (očkovaný alebo prekonaný).

Prenájom SKYBOXU na zápas

Opäť dávame do pozornosti možnosť prenájmu SKYBOXU. Užite si tohtoročný vrchol sezóny s exkluzívnym výhľadom a službami, ktoré sú zahrnuté v cene prenájmu. SKYBOX ponúka prémiové priestory nad C tribúnou arény, pozdĺž celého hľadiska, ktoré sú vhodné aj pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s vyššími požiadavkami na kvalitu služieb a pohodlie alebo pre partiu ľudí, ktorí si chcú spoločne užiť hokejovú atmosféru s vyšším štandardom.

SKYBOX je rozdelený do dvoch zón: hľadisko a konferenčnú zónu, ktorá je od hľadiska oddelená sklenenou stenou. Prenájom zahŕňa občerstvenie pre 8 hostí SKYBOXU počas všetkých domácich stretnutí nadstavby a play-off (víno, pivo, destiláty, nealko, káva a občerstvenie).

Veríme, že si všetci spoločne užijeme hokejovú atmosféru a vytvoríme skvelú kulisu ako to bolo na posledných domácich stretnutiach.

   

   Skybox