Vedenie nášho hokejového klubu spečatilo dohodu s útočníkom Westinom Michaudom. Dvadsaťšesťročný hráč pôsobil v aktuálnom ročníku v zámorskej ECHL, kde obliekal dres tímu Maine Mariners.

Wes má za sebou úspešné pôsobenie v univerzitnej NCAA, kde sa postupne vyprofiloval v jedného z najdôležitejších hráčov klubu Colorado College. V poslednom roku svojho štúdia okúsil hranie za popredný tím z Univerzity v Severnej Dakote.

Americký útočník sa následne upísal tímu Manitoba Moose, ktorý funguje ako záložný tím Winnipegu Jets hrajúceho v NHL. Počas vlaňajšej sezóny odohral v ich drese 18 stretnutí. V tejto sezóne pôsobil okrem spomínaného Maine Mariners aj v tíme Kansas City Mavericks. V 14 zápasoch ECHL získal 15 bodov (5+10).

„Ako sme už avizovali, hľadali sme ešte útočníka, ktorý by nás vedel posilniť. S Westinom sme boli v spojení už pár týždňov a mali sme predbežnú dohodu, že po Vianociach by bol pripravený nás posilniť. Sme radi, že sme to dotiahli do konca. Zajtra (28. decembra) odlieta do Európy. Ide o technického hráča s dobrým korčuľovaním, jeho plus je určite aj to, že dokáže zahrať na pozícií centra, aj na krídle. Týmto by som ho chcel privítať medzi nami a prajeme mu samozrejme nech sa mu u nás darí,“ povedal na margo novej posily náš športový manažér Július Koval.