Zažite dokonalú hokejovú atmosféru v exkluzívnych priestoroch SKYBOXU, CCM Business Lounge a VIP CLUB.

Užite si zápasy HC ’05 Banská Bystrica z tých najlepších miest v Tipsport aréne. K dispozícii sú pre Vás pripravené exkluzívne Skyboxy s vlastným cateringom a bezkonkurenčným výhľadom na celú ľadovú plochu, CCM Business Lounge s výhľadom z najvyššieho bodu arény cateringom a pohodlným sedením či VIP Club, s chutným občerstvením, vlastným barom a lepším výhľadom z priestoru za domácou bránkou.

 

SKYBOX

Každý zo SKYBOXOV je rozdelený do dvoch častí: balkónové hľadisko a vnútorná časť, ktorá je od balkóna oddelená sklenenou stenou. Zaručuje vám to najväčšie pohodlie, aké si na hokejovom stretnutí viete predstaviť. Z vonkajšieho balkónu máte najlepší výhľad na celú hraciu plochu a zároveň maximálny komfort, ktorý vám umožní užiť si zápas. SKYBOX vám, okrem iného, poskytuje absolútne súkromie v spoločnosti iba vami pozvaných hostí. Počas zápasu máte k dispozícii catering výberových jedál, a taktiež nealkoholické a alkoholické nápoje.

Upozorňujeme, že všetky skyboxy sú momentálne do konca sezóny 2022/2023 plne obsadené.

V prípade záujmu alebo pre získanie viac informácií nás kontaktujte:
Ing. Vladimír Tropp, obchodný a marketingový riaditeľ
Tel. kontakt: +421907 304 408 | E-mail: vladimir.tropp@hc05.sk

CCM Business Lounge

CCM Business Lounge je rovnako ako skyboxy rozdelený do dvoch častí: vnútornej časti s pohodlným sedením v podobe kožených sedačiek, barovým sedením za sklenenou stenou, z ktorého máte dokonalý výhľad z najvyššieho bodu na štadióne a vonkajšej časti s koženými sedačkami. Samozrejmosťou v CCM Business Lounge je catering výberových jedál, a taktiež nealkoholické a alkoholické nápoje a privátny bar. CCM Business Lounge je ideálny, pokiaľ si chcete užiť hokejové zápasy vo širšej spoločnosti a okúsiť zároveň pohodlie sedenia a cateringu spolu s tou pravou atmosférou naplnenej tribúny plnej fanúšikov.

V prípade záujmu alebo pre získanie viac informácií nás kontaktujte:
Ing. Vladimír Tropp, obchodný a marketingový riaditeľ
Tel. kontakt: +421907 304 408 | E-mail: vladimir.tropp@hc05.sk

VIP Club

Vďaka lístku do VIP Club zóny sa vyhnete dlhému čakaniu v rade prostredníctvom vlastného VIP vstupu. Čakať vás bude komfortnejšie sedenie s lepším výhľadom z priestoru za domácou bránkou, z ktorého uvidíte šance a góly z prvej ruky. Zvýšený komfort tiež poskytnú oddelené toalety iba pre fanúšikov s lístkom do VIP zóny. V cene lístka je taktiež pre návštevníkov zahrnuté chutné občerstvenie, tradičné pivo Urpiner, na zahriatie čaj či káva a nealkoholické nápoje. Vo VIP zóne sa tiež nachádza privátny bar, kde si môžete zakúpiť nápoje podľa vlastného výberu.

Cena lístka do VIP Club zóny je 40 €. Lístky budú dostupné prostredníctvom siete Ticketportal na každý jednotlivý zápas.

UPOZORNENIE: Lístky si je potrebné zakúpiť najneskôr deň pred konaním zápasu.