S blížiacim sa príchodom Vianoc nastáva ideálny čas potešiť seba a vašich blízkych predmetmi z nášho fanshopu a eshopu. Dokedy však urobiť objednávku, aby sme vám všetko stihli doručiť ešte pred sviatkami?  Dňa 10.12. 2021 opäť otvárame náš fanshop. Otváracie hodiny a všetky potrebné informácie si prečítate v tomto článku. 

Určite najväčším lákadlom budú hokejové dresy. V ponuke nájdete personalizované dresy vo všetkých farbách, v ktorých sme v aktuálnej sezóne nastúpili. Dresy sú vyrobené zo 160g látky so sublimovaným logom. Poteší možnosť dotlače vlastného mena a čísla podľa vášho výberu, vďaka čomu môžete získať alebo darovať naozaj jedinečný kúsok. V prípade záujmu o personalizovaný dres je potrebné učiniť objednávku najneskôr do 10. decembra, aby sme stihli vašu objednávku spracovať, zadať do výroby a doručiť ešte pred príchodom Vianoc. Okrem personalizovaných dresov nájdete na eshope aj originály dresov (ligové, z prípravných stretnutí).

Na zimné obdobie potešia aj mikiny, medzi ktorými nájdete aj najnovšiu, hráčsku edíciu. Tú samozrejme využívajú naši hokejisti, ale okrem hráčskej edície je k dispozícii aj nová kolekcia tzv. „klokaniek“ a v ponuke nájdete aj staršie kolekcie, či výpredaj skladových zásob. Tieto veci je v prípade záujmu o doručenie pred sviatkami potrebné objednať najneskôr do 19. decembra.

Bohatá je aj ponuka tričiek, medzi ktorými nájdete tradičné a dobre známe motívy, ale aj hráčsku edíciu, či spomienkové tričká pripomínajúce zisk troch titulov v rade. Chýbať nesmú zimné čiapky, rukavice, bundy, ale aj rôzne suveníry v podobe hrnčekov, podsedákov a podložiek pod ŠPZ. Ideálnou ozdobou na váš vianočný stromček môže byť vianočná guľa s logom nášho klubu, domácnosť si však viete spestriť aj vankúšmi. Aj v prípade týchto predmetov odporúčame objednávku najneskôr 19. decembra.

S uvoľňovaním protipandemických opatrení môžeme otvoriť aj kamennú prevádzku nášho fanshopu, ktorý sa nachádza ešte stále v centre mesta na ulici Horná 23. Upravili sme však otváracie hodiny, a to nasledovne:

otvárame v  piatok 10.12.2021 v čase 13:00- 17:00. 

a v dňoch Pondelok – Piatok (13.-17.12.2021) teda celý týždeň v čase 13:00 – 17:00. 

V prípade otázok smerujúcich k produktom v našom fanshope pokojne využite e-mailovú adresu fanshop@hc05.sk, kde vám radi zodpovieme vaše nejasnosti.