V pondelok, 20.09.2021, sa o 17:00 v nákupnom centre Europa Shopping Center  uskutoční autogramiáda hráčov  HC ’05 BANSKÁ BYSTRICA. Všetkých fanúšikov nášho klubu srdečne pozývame na podpisovú akciu, kde stretnete svojich baranov naživo pred štartom novej sezóny 2021/2022.

Autogramiádu odštartujeme predstavením hráčov A mužstva, vrátane trénerov Tuukku Poikonena, Ivana Dropu, Tomáša Surového a Maximiliana Baču. V rámci autogramiády predstavíme takisto dres na novú sezónu a  nového, dôležitého, člena tímu HC ’05 BANSKÁ BYSTRICA mimo ľadu. Autogramiádou vás bude sprevádzať moderátorka Veronika Švantnerová a na akcii nebude chýbať ani náš maskot Baran. Pre malých aj veľkých fanúšikov sme si pripravili sprievodný program, v ktorom si môžete zasúťažiť o pekné ceny.

Hráči budú mať k dispozícii podpisové karty, avšak pokojne si prineste so sebou čokoľvek, čo by ste si radi nechali podpísať. Predpokladaný čas podpisovej akcie je stanovený na 2 hodiny, preto neváhajte a príďte za nami čím skôr.

Veríme, že si nájdete čas a prídete si užiť bezstarostné popoludnie s hráčmi, ktorí sa tešia na každého jedného fanúšika.