Do predaja boli pustené vstupenky na nadchádzajúce domáce stretnutia. Už v stredu a štvrtok, 16.-17. 03. 2022 privítame  súpera HK Dukla Trenčín, úvodné buly je naplánované na 18:00. Čakajú nás náročné duely o postup do PLAY OFF. Tento rok sa opäť zopakuje scenár z minulej sezóny, ale veríme, že s úspešným koncom pre náš tím. Lístky sú v predaji online a kúpite ich na tomto odkaze online vstupenka .

Na najbližšie stretnutia si môžu uplatniť zľavu aj študenti, deti do 10 rokov a držitelia ŤZP preukazu. Záujemcovia, (deti, ŤZP a zľava pre deti do 10 r.), ktorí si chcú danú zľavu uplatniť, tak môžu urobiť len osobne pri predaji na sekretariáte nášho klubu.

Vstupenky si môžete kúpiť len v čase: v pondelok, 14.03.  do 16:00.

Utorok, 15.03. 9:00-16:00.

Študenti (preukaz ISIC) Deti do 10 r. a ŤZP
Cena vstupenky 10 € 6 €

Prinášame preto všetky potrebné informácie pre držiteľov permanentiek ŠTANDARD, ktorí majú záujem si dokúpiť permanentku na zápasy kvalifikácie o postup do PLAY OFF. Záujemcovia tak môžu urobiť online z pohodlia domova, v predajných miestach TICKETPORTAL alebo v nasledovných časoch osobne na sekretariáte nášho klubu.

Pondelok v čase 9:00 – 16:00

Utorok v čase 9:00 – 18:00. 

Permanentkárom, ktorí nám uviedli E-mailovú adresu, im bude zaslaný rezervačný kód s potrebnými inštrukciami. Cena permanentky na zápasy kvalifikácie o postup do PLAY OFF  je 26 €. Držitelia permanentiek ŤZP ak majú záujem si uplatniť zľavu, si svoju permanentku musia dobiť osobne na sekretariáte klubu. Po zakúpení si držitelia permanentiek musia vytlačiť lístok, ktorý im bude slúžiť namiesto kartičky/ permanentky na vstup na štadión. Vstupenku si uchovajte, nezahadzujte, je platná na všetky zápasy predkola.