Rezervujte si svoje miesto a získajte množstvo skvelých benefitov na novú sezónu 2023/2024.  Už v mesiaci jún, konkrétne od 14. 6. 2023,  spúšťame predaj permanentiek, pričom predaj bude spustený v dvoch vlnách.  V tej prvej vlne si môžu uplatniť predkupné právo na svoje miesto držitelia permanentiek zo sezóny 2022/2023 a uplatniť si tak aj zľavu za ich vernosť.

Prípravy na novú sezónu sú v plnom prúde a realizačný tím na čele s Ľubošom Pisárom a hlavným trénerom Dougom Sheddenom usilovne pracuje na doplnení a posilnení kádra. V novej sezóne dostanú príležitosť aj mladí, perspektívni hráči, ktorí môžu ukázať čo sa v nich skrýva. Dravosťv kombinácii so  skúsenosťami hráčov je dobrým predpokladom na splnenie primárneho cieľa základnej časti, ktorým je priamy postup do play off, s tými najvyššími ambíciami vo vyraďovacej časti.

Okrem predkupného práva na svoje miesto počas sezóny a permanentkári Štandard na miesto na PLAY OFF, môžu držitelia permanentiek využívať množstvo výhodných zliav a benefitov u klubových partnerov, zľavy počas sezóny budeme priebežne aktualizovať. Navyše pre prvých 500 fanúšikov, ktorí sa rozhodnú podporiť svojich Baranov nákupom permanentky už teraz, sme pripravili ako poďakovanie balenie piva Urpiner a prvých 100 záujemcov o permanentku Premium dostane k pivu aj balenie kávy od partnera Barzzuz.

Výhody a benefity u klubových partnerov  počas sezóny budeme priebeže aktualizovať a nájdete ich na tomto odkaze

Ceny permanentiek ŠTANDARD a PREMIUM v sezóne 2023/2024 Tipos extraligy

Túto sezónu prichádzame s novinkou, a to možnosťou kúpi permanentky na splátky. Vďaka spolupráci so spoločnosťou QUATRO môžu záujemcovia získať permanentku a vstup na všetky domáce zápasy a „nezaťažiť“ tak výrazne svoju peňaženku. Splátky si môžete rozložiť aj na 10 mesiacov bez navýšenia, teda zaplatíte len sumu permanentky bez žiadnych úrokov. Žiadosť vyplníte priamo s nami pri predaji. V prípade záujmu nás prosím dopredu kontaktujte na E-mail: info@hc05.sk

Pozor zmena! Záujemcovia si môžu tento rok rezervovať svoje miesta osobne v pokladni (pri hlavnom vstupe) v Tipsport arene vo vyhradených termínoch, avšak po zaplatení vám bude vydaný doklad (nie priamo kartička) o zaplatení a rezervácii daného miesta,  na základe ktorého sa uskutoční neskôr výmena za plastové karty/permanentky. O vyhotovení a výmene vás budeme včas informovať ešte pred oficiálnym začiatkom sezóny.  Do novej sezóny sme si pre Vás pripravili aj vynovený dizajn permanentky, ktorá vám bude bezplatne vymenená.

Sumy v tabuľke sú konečné po odpočítaní všetkých príslušných zliav. Úspora predstavuje sumu, ktorú ušetríte v porovnaní s kúpou vstupeniek na domáce zápasy. Hodnota benefitov predstavuje sumu, ktorú s permanentkou môžete ušetriť u partnerov klubu. 

  • Permanentka ŠTANDARD zahŕňa všetky zápasy na základnú časť (počet 25) Tipos extraligy 2023/2024.
  • A s permanentkou PREMIUM máte vstup na všetky domáce prípravné zápasy, všetky domáce zápasy základnej časti a PLAY OFF Tipos extraligy 2023/2024.
  • Pri kúpe zľavnenej permanentky ŤZP je potrebné sa preukázať príslušným preukazom a permanentka nie je prenosná.
  • Platba za permanentky je možná v hotovosti alebo kartou.

Termíny predaja permanentiek HC ´05 Banská Bystrica – 2023/2024

14. – 15. 6. 2023 (streda, štvrtok) v čase 10:00 – 13:00 a 15:00 – 18:00

20. 6. 2023 (utorok) v čase 15:00 – 18:00

21. – 22. 6. 2023 (streda, štvrtok) v čase 10:00 – 13:00 a 15:00 – 18:00

Predaj prebieha v pokladni pri hlavnom vstupe do Tipsport arény. Pri kúpe je potrebné vypísať tlačivo GDPR, a pre lepšie pohodlie sme pre vás pri vypisovaní a čakaní vyčlenili miesto v reštaurácii Sport Pub 05ka, kde vámako poďakovanie a pozornosť za vaše strpenie načapujú jedno vychladené pivo Urpiner, resp. nealko nápoj Urpiner.

O spustení 2. vlny a termínoch predaja vás budeme včas informovať.

V prípade nejasností prosím využite náš kontaktný E-mail: info@hc05.sk 

Výška vstupného na domáce stretnutia základnej časti Tipos extraligy 2023/2024. 
(Cena vstupeniek sa môže meniť počas sezóny)
sektor A2 / A3 / C2 / C3  cena vstupenky:  11 € a 13 € (podľa súpera)
sektor A1 / A4 / C1 / C4, B  cena vstupenky:  10 € a 12 € (podľa súpera)