Nie len komunita fanúšikov, ale aj komunita partnerov sa spája pre dobrú vec, vďaka ktorej ešte viac silnie podpora hokeja v Banskej Bystrici. Jednou z noviniek bude pripravovaná spolupráca s reštauráciou U Babičky, ktorá počas desiatich dní zaradí do svojho obedového menu obľúbené jedlá desiatich našich hokejistov.

S iniciatívou prišiel partner nášho klubu, obľúbená reštaurácia U Babičky, ktorá poskytuje kompletné obedové menu s polievkou už od 5,90 €. Počas desiatich dní, v dátume od pondelka 27. februára, do piatku 10. marca zaradí táto prevádzka do svojho menu každý deň jedno jedlo, ktoré si vybrala desiatka našich hokejistov ako svoje obľúbené. Za týchto 10 dní zistíme aké jedlá varili pre hráčov ich babičky a aké jedlá sú ich obľúbené. Jedlá vyberali nasledovní hráči: Ivan Ďatelinka, Jakub Sedláček, Michal Kabáč, Alex Výhonsky, Gilbert Gabor, Dominik Jendek, Andrej Bíreš, ale aj zahraniční hráči Patrick Watling, Branden Troock či Kristoff Kontos.

V dennom menu tak zväčša nájdete okrem obľúbených jedál našich hokejistov aj ďalšie chutné možnosti pre váš obed, ktorý vám bude doručený na vami zadanú adresu. Objednávku jedla je však potrebné učiniť najneskôr ráno v daný deň od 6.00 do 9.30 h alebo deň vopred telefonicky či emailom – na telefónnom čísle 0948 94 30 30 alebo ubabicky@ubabicky.sk.

Ponuku obedových menu nájdete vždy priamo na stránke reštaurácie U Babičky, ktorá zisk z predaja všetkých jedál počas desaťdňovej akcie venuje na podporu nášho klubu v týchto neľahkých ekonomických časoch.

#SpoločneZaBystricu