Býva dobrým zvykom, že po sezóne si môžu fanúšikovia vydražiť originálne hrané dresy z danej sezóny, teraz však prichádzame s výnimočnou dražbou. Fanúšikovia nášho tímu a hokeja môžu získať do svojej zbierky hokejky, s ktorými odohrali sezónu 2022/2023 hráči nášho klubu. Hokejky sú všetky používané, nepolámané a podpísané na pamiatku aj samotným hráčom, ktorému patrila. Či si tieto vzácne kúsky chcete vydražiť do pamätnej zbierky alebo získať a využívať ju na vaše hokejové tréningy či zápasy môžete tak urobiť od dnes, 20.5. do štvrtku 25.5.2023.

Spomínaná dražba, ktorú spúšťame v spolupráci s internetovou stránkou Hokejportal.net, vrcholí vo štvrtok 25.5.2023 o 20:00 h. a  nájdete ju na tomto odkaze. Vyvolávacia cena hokejky je stanovená na 90 EUR. Profesionálne hokejky našich hráčov sú síce používané, ale nepoškodené, teda v prípade záujmu si môžete zahrať s rovnakou hokejkou ako produktívny útočník Branden Troock, reprezentat Alex Tamáši, či ďalší naši hráči, ktorí obliekali dres s baranom na hrudi počas sezóny 2022/2023.  Celý zoznam a popis o akú hokejku ide nájdu záujemcovia pri každej nahodenej hokejke zvlášť.

Ako dražba funguje?

Časové odstupy: Dražby jednotlivých hokejok končia v 2 minútových časových odstupoch. Prvá dražba teda končí o 20:00 hod a posledná hokejka cca o 21:15 hod.

Ukončenie individuálnej dražby: Koniec dražby hokejky. Dražba je ukončená ak do poslednej sekundy pred koncom dražby nepríde vyššia ponuka na hokejku.

Nadstavený čas: Ak pred koncom dražby príde vyššia ponuka, nastavuje sa od tejto poslednej ponuky 2 minútový interval, kedy môže iný dražiteľ zvýšiť ponuku a získať hokejku pre seba. Po zvýšení ponuky zasa plynie dvojminútový interval, kedy môže byť ponuka prebitá iným dražiteľom. Je tak zabezpečené, že hokejka je vydražená záujemcovi, ktorý dá najvyššiu ponuku.

Overovanie dražiteľov: V prípade, že užívateľ ešte nie je správcom overený a aktívne sa zúčastňuje dražby, bude ho pred koncom dražby telefonicky kontaktovať. Majte prosím pri sebe telefón.

Neoverený dražiteľ: Ak sa správcovi nepodarilo dražiteľa kontaktovať a overiť, môžu mu zablokovať možnosť ďalej navyšovať ponuky. Ak sa tak stane, kontaktujte ich na telefónne číslo, ktoré sa vám zobrazí.

Dražbu nájdete na stránke www.hokejportal.net 

Možnosť draženia na mobile na tomto linku