Veríme, že sa všetci nevieme dočkať blížiaceho sa zápasu rovnako a potešíme aj tých, ktorým sa dnes nepodarí prísť na zimný štadión do Brezna.

Zo všetkých naplánovaných domácich prípravných stretnutí, z ktorých odohráme, jeden dnes v Brezne a ďalšie dva vo Zvolene, Vám vďaka partnerovi Europa Shopping Center prinesieme online stream zadarmo.

Vieme, že táto neľahká situácia neumožňuje niektorým našim fanúšikom vycestovať a podporiť nás priamo na zápase, a preto sme sa rozhodli priniesť vám hokejovú atmosféru cez obrazovky priamo k vám domov. Teší nás táto možnosť o to viac, že stream bude vysielaný na našej Facebook stránke HC ’05 Banská Bystrica pre všetkých fanúšikov zadarmo, a to hlavne vďaka Europa SC.

Naplánované prípravné stretnutia, z ktorých bude online stream:

  1. HC ’05 vs HK Dukla Ingema Michalovce (ZŠ Brezno)
  2. HC ’05 vs Znojmo (ZŠ Zvolen)
  3. HC ’05 vs HK Poprad (ZŠ Zvolen).

Priamy prenos bude vyrábaný na 5 kamier s grafikou, časomierou a množstvom opakovaných záberov. Pred zápasom, v prestávkach a po skončení zápasu nebudú chýbať rozhovory s našimi hráčmi a trénermi. Komentuje Matej Kubove, spolukomentátorom je Tomáš Turňa a redaktorkou zápasu Veuka Švantnerová. Vysielanie realizuje TV ESO a hlavným partnerom, bez ktorého pomoci by tento stream nemohol vzniknúť je Europa SC.

Ďakujeme za podporu a sledujte náš Facebook od 17:20.

#mysmebarani