Čakanie na úvod sezóny sa blíži ku svojmu koncu, a tak je čas na prvé tohtosezónne týždenné preview. Čo všetko čaká zverencov trénera Karhulu a na čo všetko sa môžu tešiť naši fanúšikovia?

Program týždňa

Úvod nového pracovného týždňa sa ponesie v znamení návratu na hlavnú, „áčkovú“ halu. Tá je po dokončení rekonštrukcie, osadení multimediálnej LED kocky a zamrazení ľadovej plochy pripravená na tréningové jednotky, ktoré uľahčia hráčom prípravu na piatkový ostrý ligový štart. Na doobedný tréning budú prizvaní aj zástupcovia médií, ktorí následne v priebehu dňa ponúknu svoje výstupy.

Zároveň bude spustený v týchto dňoch aj online predaj na úvodné kolo novej sezóny 2022/2023, ktoré odohráme 16. septembra proti Spišskej Novej Vsi. O spustení predaja online lístkov Vás budeme informovať na webovej stránke a  sociálnych sieťach klubu. K tomuto duelu vám v priebehu týždňa prinesieme aj samostatné preview, ktorého súčasťou bude analýza prípravy nášho súpera, vrátane zmien v kádri a realizačnom tíme.

V utorok je na programe stretnutie zástupcov vedenia s partnermi klubu, kde bude odprezentovaná vízia na najbližšie obdobie. Podobný „event“ sa uskutočnil aj vlani a výrazne prispel k upevneniu kladných vzťahov s podporovateľmi a partnermi nášho klubu. V urorok pozývame aj všetkých fanúšikov na otvorenie predajne Ingema OC Radvaň o 16:00, kde budeme súčasťou pestrého programu aj my.

Na stredu je naplánovaná spoločná tímová akcia v podobe autogramiády, ktorá sa uskutoční v nákupnom stredisku Europa Shopping Center. Podujatie odštartuje o 17.00 h a touto cestou srdečne pozývame všetkých našich priaznivcov, ktorí by sa radi stretli s hráčskym i realizačným tímom. Chýbať nebude ani náš Maskot Baran a programom doplneným o rôzne súťaže vás prevedie moderátorka Veronika Švantnerová.

Vo štvrtok je na Slovensku štátny sviatok, no aj napriek tomu bude všetko naše úsilie smerovať k piatkovému zápasu. Úvodné buly je na programe o 17.30 h a veríme, že spoločnými silami zvládneme úvod sezóny a do nového ročníka vstúpime v piatok 16.09.2022, víťazne.

V sobotu sa v banskobystrickom pivovare Urpiner uskutoční Deň otvorených dverí a návštevníci sa môžu tešiť na bohatý program, ktorého sa na krátky čas zúčastní aj niekoľko našich hráčov. V nedeľu ich totiž bude čakať 2. kolo Tipos extraligy, keď na domácom ľade privítame líšky z Michaloviec. Aj pred týmto stretnutím si budete môcť na našom webe prečítať samostatné preview, ktoré vám priblíži letnú aktivitu tímu z východu Slovenska. V nedeľu, 18.09.2022, nastáva zmena začiatku zápasu z dôvodu televízneho zápasu a odvysielania tohto stretnutia na TV stanici RTVS Šport. Úvodné buly bude teda o 17:30.