Súčasťou zadných radov banskobystrického tímu bude aj v novej sezóne Martin Bdžoch. Vedenie klubu sa dohodlo s 24-ročným obrancom na ďalšej spolupráci, ktorú obe strany spečatili podpisom novej zmluvy.

Pre rodáka zo Spišskej Novej Vsi pôjde prakticky už o tretiu sezónu pod Urpínom. Prvýkrát sa objavil v našom drese ešte počas sezóny 2020/2021, kedy prišiel na hosťovanie z Michaloviec. Svojimi výkonmi si vypýtal zmluvu aj na uplynulú sezónu, ktorú mu však výrazne skomplikovali zdravotné problémy v podobe zranenia.

Aj napriek tomu však realizačný tím a vedenie klubu počíta so službami Martina Bdžocha, ktorý sa k podpisu zmluvy vyjadril nasledovne: „K pokračovaniu v tíme HC05 ma vedú vyššie ciele, než tomu bolo v minulej sezóne, a to rovnako tímové aj moje osobné. Na cieľoch, ktoré sme si stanovili od vedenia, až po samotných hráčov, sa chcem podieľať aj ja. Takže je to určite výzva. Ďalej skvelí ľudia na tribúnach, skvelé prostredie a tiež taký ten náš kolektív, ktorý sme si v kabíne dokázali vybudovať.“

Martin Bdžoch je tak ďalším z množstva hráčov, ktorí sa rozhodli pre zotrvanie v našom klube. Podobne ako všetci pred ním, aj Martin zdôrazňuje, že dôležité sú ambície klubu v sezóne, ktorá sa bude niesť v znamení storočnice hokeja v meste pod Urpínom. K tomu sa pridal súdržný kolektív a výborná atmosféra, ktorou sa dlhodobo prezentujú priaznivci nášho klubu. Aké sú však Martinove očakávania od novej sezóny?

„Chcel by som byť jednou z opôr v zadných radoch. Pevne verím, že si nasledujúcu sezónu užijeme spolu s divákmi na tribúnach a že im budeme robiť radosť hokejom. Taktiež dúfam, že znovu dokážeme vybudovať dobrý a súdržný kolektív a že budeme úspešní,“ dodal odhodlane obranca, ktorý pôsobil v minulosti okrem rodnej Spišskej Novej Vsi aj v Poprade a v spomínaných Michalovciach.