Už túto sobotu, 18.06.2022, sa uskutoční veľkolepá bojová show DFN 7, kde sa po siedmych rokoch vráti na domácu scénu legenda bojových športov a 11-násobný šampión viacerých svetových prestížnych organizácii Vladimír „Dracula“ Moravčík. Všetci držitelia permanentiek, ktorí si už dobili permanentku na  novú sezónu 2022/2023, si kúpia vstupenku  na toto podujatie so zľavou vo výške 20%. Zľavnenú vstupenku si môžu záujemcovia zakúpiť len na predajnom mieste v priestoroch Dracula gym (Rudohorská 31, Banská Bystrica – Sásová) pondelok-piatok v čase 6:00-21:00.  Pre uplatnenie zľavy pri predaji je potrebné sa preukázať platnou permanentkou.

Vladimír „Dracula“ Moravčík, ktorý zo svojich 95 profesionálnych zápasoch vyhral 84, v dvoch remizoval a len deväť prehral. O dvanásť dní sa predstaví vo Zvolene na zimnom štadióne, kde sa uskutoční veľkolepá bojová show DFN 7. Súperom Vlada Moravčíka bude v boji v klietke podľa pravidiel thajského boxu v malých MMA rukaviciach trojnásobný brazílsky šampión Joao Paulo „Bomba“ de Carvalho. Ten doposiaľ absolvoval 35 profesionálnych zápasov, pričom 29 vyhral, dva remizoval a iba štyrikrát prehral.

Fanúšikovia sa môžu 18. júna na zvolenskom zimnom štadióne tešiť na zápasy thajského boxu v malých mma rukaviciach v klietke a súboje pod pravidlami MMA za sprievodu svetovej audiovizuálnej show. Celkovo uvidia 10 profesionálnych duelov a 3 predzápasy.

V hlavných zápasoch galavečera DFN 7 sa predstavia ďalší skvelí bojovníci. Hviezda organizácie Oktagon MMA Vlasto El Chapo Čepo, ďalej Juraj Bigfoot Tutura, Ján Pajty Pajtáš, Josef Talafous a za Banskú Bystricu Richard Dobrotka, Erik Tóth, majsterka sveta v MMA strikingu Veronika Smolková, Radomír Chovan a Roland Tóth.

Jedným z vrcholom DFN 7 bude historicky prvý titulový zápas o šampióna DFN Universe kde sa predstaví „bad boy“, Radek „Ruchy“ Roušal, ktorý ma v DFN stopercentnú bilanciu 5 víťazstiev z 5 zápasov a neohrozene tak kráča za titulom šampióna tejto organizácie. Jeho súperom bude poľský reprezentant Hubert Rutkowski s profi skóre šesť výhier bez jedinej prehry.