Aj tento rok si budete môcť v Zmrzline pod Vežou vychutnať zmrzlinu HC ´05.

Jeden kopček stojí 1€, z čoho pôjde 20 centov na podporu charitatívnych aktivít HC ´05 Banská Bystrica. Na námestí SNP v Zmrzline pod Vežou sa bude predávať každý deň, počas víkendov si ju môžete vychutnať aj v prevádzke v Podlaviciach: „Záujem o túto zmrzlinu majú ako skalní fanúšikovia, tak aj ostatní ľudia, pretože ide o zaujímavú zmrzlinu. Ako chuťou, tak i výzorom,“ hovorí Jakub Čako: „Spolupráca s HC ´05 je založená na rešpekte a vzájomnej pomoci, preto ju hodnotím veľmi kladne. Výťažok ide na rozvoj športu v meste a keďže sme lokálny podnik, tak chceme aj lokálne prispievať,“ doplnil.

„Radi sme opäť oživili túto úspešnú spoluprácu so Zmrzlinou pod vežou. Všetci fanúšikovia a ľudia v meste si budú môcť zmrzlinu HC ´05 vychutnať až do konca „zmrzlinovej sezóny“ a podporia tak aj dobrú vec. Výťažkom z predaja klub podporí lokálny charitatívny projekt, ktorý na konci predaja vyberie spoločne so svojimi fanúšikmi,“ vyjadril sa Vladimír Tropp, marketingový riaditeľ HC ´05 Banská Bystrica.

Prvýkrát sa zmrzlina HC ´05 v Zmrzline pod Vežou predávala v lete 2019, kedy sme s touto novinkou prišli ako prvý klub na Slovensku. Tento rok sa bude predávať do konca „zmrzlinovej“ sezóny.