PREZIDENT KISKA PRIJAL MAJSTROVSKÝ TÍM Z UPLYNULEJ SEZÓNY

12.6.2019
Včerajší dátum (11.6.) bol výnimočný tým, že sme opäť po roku navštívili prezidenta Slovenskej republiky, Andreja Kisku. Pri svojom nástupe totiž zaviedol tradíciu prijať každoročne majstrov hokejovej Tipsport ligy.

Horúce počasie neodradilo nikoho zo zúčastnených od jednej z posledných návštev prezidenta Kisku v Grasalkovičovom paláci. Ten nás prijal už tretí rok po sebe a tak niet divu, že sa mu dostalo pozitívnych slov.
„Odkedy ste prezidentom, celkom sa nám darí, trikrát sme sa stali majstrami Slovenska. Neboli by sme proti, ak by ste ešte niekedy kandidovali na prezidenta,” na čo prezident reagoval s úsmevom.

Ako už býva zvykom, opäť sme mu odovzdali náš dres. Tentokrát aj s jeho priezviskom a číslom 3, ktoré symbolizuje tretí titul v rade. „Cesta k vášmu víťazstvu nebola jednoduchá. Po tretíkrát vám ako prezident blahoželám naposledy. Ale verím, že pre vás to nebude naposledy a ešte vyhráte,” zaznelo zo strany prezidenta.

Po samotnom prijatí ešte dodal pár slov aj prostredníctvom svojej Facebookovej stránky:
„Som presvedčený, že ak nebudeme mať kvalitné slovenské kluby, ktoré vychovávajú mládež, nebudeme mať ani úspešnú reprezentáciu. Aspoň takto sa im chcem poďakovať za ich prácu a výsledky. A tiež každý rok žiadam o to, aby nielen hráči hrali fair-play, ale aby sa tak aj správali. Práve úspešní športovci sú častokrát najväčšie vzory pre mládež."

PREZIDENT KISKA PRIJAL MAJSTROVSKÝ TÍM Z UPLYNULEJ SEZÓNYPREZIDENT KISKA PRIJAL MAJSTROVSKÝ TÍM Z UPLYNULEJ SEZÓNYPREZIDENT KISKA PRIJAL MAJSTROVSKÝ TÍM Z UPLYNULEJ SEZÓNY