HC MONACObet Banská Bystrica

Roztlieskavačky

Počas domácich zápasov vás na tribúnach roztancujú roztlieskavačky z uDance Cheerleaders, skupina dievčat, ktoré spája láska k hokeju a tancu. Svojou pozitívnou energiou sú neodmysliteľnou súčasťou zápasu. 

roztlieskavačky
Popis obrazka

Maskot

Maskot Baran je dôležitou súčasťou nášho klubu, vždy výborne naladený a spolu s vami fandí v dobrých aj ťažkých časoch. Svojím jedinečným prístupom dotvára skvelú hokejovú atmosféru, ktorá za posledné roky počas domácich zápasov na banskobystrickom zimáku vládne.

Okrem toho je aj súčasťou mimozápasových aktivít a stretnúť ho môžete napríklad na autogramiáde či iných klubových akciách. Svojou prítomnosťou rád spraví radosť a rozosmeje aj malých fanúšikov na rôznych rodinných oslavách. V prípade záujmu o návštevu maskota Barana nás kontaktujte na e-mailovú adresu: marketing@hc05.sk

LED kocka

Multimediálna LED kocka slúži počas hokejových zápasov ako interaktívny prvok, na ktorom môžu diváci vidieť opakované zábery, zaujímavosti o zápase, predzápasové štatistiky či fanúšikovský obsah.

Pripravte prekvapenie pre svojich blízkych v podobe narodeninového blahoželania priamo na kocke počas zápasu. Cena za narodeninové prianie je 20 €. V prípade záujmu nás kontaktujte na: marketing@hc05.sk

Popis obrazka
Popis obrazka

Fanklub Bystrickí Anjeli

Fanklub Bystrickí Anjeli je tvorený fanúšikmi, ktorí sú súčasťou kotla už dlhé roky. Naši fanúšikovia patria medzi najvernejších na Slovensku a celé roky nás podporujú nielen doma, ale aj na zápasoch u našich súperov, za čo im patrí naše veľké ĎAKUJEME. Hrdo sa hlásia k hodnotám klubu, ktorými sa sami pri fandení aj riadia a vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru. 

HRDOSŤ - ISKRA - REŠPEKT

aj toto definuje klub a Bystrických Anjelov. Viac o našom fanklube nájdete na ich webovej stránke: Bystrickí Anjeli

Súťaže 2023/2024

Počas domácich zápasov si s nami môžete zasúťažiť o skvelé hodnotné ceny, a poriadne sa zabaviť. 

1. Tombola 

Každý zápas losujeme počas prestávky po 2. tretiny tombolu, v ktorčej môžete vyhrať skvelé a hodnotné ceny od našich partnerov. 

  • Streľba na bránku o 50€ a 1000€ na dovolenku od cestovej kancelárie BB Travel
  • Poukážka 25€ do reštaurácie StreetFoodie
  • Poukážka na hodinovú olejovú masáž v Thai Sabai
  • Darčekové balenie piva a predmety od pivovaru Urpiner 
  • a rôzne iné hodnotné ceny, ktoré sa počas zápasov obmieňajú

Tombolové lístky (1€) si môžete zakúpiť vo všetkých bufetoch do začiatku druhej tretiny. 

2. Streľba na bránu s BB Travel 

Počas druhej prestávky si spoločne zastrieľame na bránu, súťažiaci je vždy vylosovaný z tombolových lístkov. 

  • Súťažiaci má 5 pokusov a strieľa z polovice ihriska do prázdnej brány. Za každú úspešnú strelu získava 10€ v hotovosti, teda môže si odniesť spolu až 50€. Zároveň je každý súťažiaci streľby zaradený do posezónneho žrebovania o 1000€ na dovolenku od cestovnej kancelárie BB travel.

3. Urpiner kvíz 

Cez prvú prestávku súťažíme vo vedomostnom kvíze, kde za správne zodpovedanie na otázky o našom klube a banskobystrickom pivovare Urpiner získate darčekové balenie skvelého piva Urpiner. 

4. Pepsi Kiss/Dance cam 

Keď sa uvidíte na LED kocke neváhajte a zatancujte si alebo pobozkajte svoju polovičku, okrem toho, že ukážete ste za každú srandu získate odmenu v podobe nealko pitného režimu od Pepsi.