HC '05 Banská Bystrica

Prenájom priestorov

Prenájom priestorov počas zápasov HC '05 Banská Bystrica

Zažite dokonalú hokejovú atmosféru v exkluzívnych priestoroch SKYBOXU, CCM Business Lounge a VIP CLUB.

Užite si zápasy HC ’05 Banská Bystrica z tých najlepších miest v Tipsport aréne. K dispozícii sú pre Vás pripravené exkluzívne Skyboxy s vlastným cateringom a bezkonkurenčným výhľadom na celú ľadovú plochu, CCM Business Lounge s výhľadom z najvyššieho bodu arény cateringom a pohodlným sedením či VIP Club, s chutným občerstvením, vlastným barom a lepším výhľadom z priestoru za domácou bránkou.

SKYBOX

Každý zo SKYBOXOV je rozdelený do dvoch častí: balkónové hľadisko a vnútorná časť, ktorá je od balkóna oddelená sklenenou stenou. Zaručuje vám to najväčšie pohodlie, aké si na hokejovom stretnutí viete predstaviť.

Z vonkajšieho balkónu máte najlepší výhľad na celú hraciu plochu a zároveň maximálny komfort, ktorý vám umožní užiť si zápas. SKYBOX vám, okrem iného, poskytuje absolútne súkromie v spoločnosti iba vami pozvaných hostí. Počas zápasu máte k dispozícii catering výberových jedál, a taktiež nealkoholické a alkoholické nápoje.

Upozornenie
Všetky skyboxy sú momentálne do konca sezóny 2023/2024 plne obsadené.

V prípade záujmu alebo pre získanie viac informácií nás kontaktujte:
Ing. Vladimír Tropp, obchodný a marketingový riaditeľ
Tel. kontakt: +421 907 304 408 | E-mail: vladimir.tropp@hc05.sk

CCM Business Lounge

CCM Business Lounge je rovnako ako skyboxy rozdelený do dvoch častí: vnútornej časti s pohodlným sedením v podobe kožených sedačiek, barovým sedením za sklenenou stenou, z ktorého máte dokonalý výhľad z najvyššieho bodu na štadióne a vonkajšej časti s koženými sedačkami.

Samozrejmosťou v CCM Business Lounge je catering výberových jedál, a taktiež nealkoholickéa alkoholické nápoje a privátny bar. CCM Business Lounge je ideálny, pokiaľ si chcete užiť hokejové zápasy vo širšej spoločnosti a okúsiť zároveň pohodlie sedenia a cateringu spolu s tou pravou atmosférou naplnenej tribúny plnej fanúšikov.

V prípade záujmu alebo pre získanie viac informácií nás kontaktujte:
Ing. Vladimír Tropp, obchodný a marketingový riaditeľ
Tel. kontakt: +421 907 304 408 | E-mail: vladimir.tropp@hc05.sk

 

VIP Club

Vďaka lístku do VIP Club zóny sa vyhnete dlhému čakaniu v rade prostredníctvom vlastného VIP vstupu. Čakať vás bude komfortnejšie sedenie s lepším výhľadom z priestoru za domácou bránkou, z ktorého uvidíte šance a góly z prvej ruky.

Zvýšený komfort tiež poskytnú oddelené toalety iba pre fanúšikov s lístkom do VIP zóny. V cene lístka je taktiež pre návštevníkov zahrnuté chutné občerstvenie, tradičné pivo Urpiner, na zahriatie čaj či káva a nealkoholické nápoje. Vo VIP zóne sa tiež nachádza privátny bar, kde si môžete zakúpiť nápoje podľa vlastného výberu.

Upozornenie
Lístky si je potrebné zakúpiť najneskôr deň pred konaním zápasu.

Cena lístka do VIP Club zóny je 30 €. Lístky budú dostupné prostredníctvom siete Ticketportal na každý jednotlivý zápas.