HC MONACObet Banská Bystrica

Permanentky

Predaj permanentiek na sezónu 2023/2024

Po dobití permanentky ŠTANDARD, bola zaslaná aj potvrdzujúdza vstupenka, ktorá slúži len ako potvrdenie. Na vstup na zápas je potrebné použiť permanentku , tak ako to bolo aj v základnej časti. 


Dobitie permanentiek na štvrťfinálovú sériu prebehne v dátume 12. - 14. 3. 2024
, a to online dobitím prostredníctvom siete Ticketportal, v predajných miestach Ticketportal alebo priamo v pokladni klubu v stredu a štvrtok (13. - 14. 3. v čase 16:00 - 18:00). 

CENA DOBITIA NA ŠTVRŤFINÁLE PLAY - OFF (prípadné 3 zápasy)
Sektor A2/A3, C2/C3:  45€
Sektor A1/A4, C1/C4, B:  40 €

Držitelia preukazu ZŤP si môžu zľavu (50%) uplatniť len priamo v pokladni počas predajných časov s príslušným preukazom. 

CENA  NOVEJ PERMANENTKY NA CELÉ PLAY - OFF
Sektor A2/A3, C2/C3:  130 €
Sektor A1/A4, C1/C4, B:  120 €

Rezervácie miesta budú platné do štvrtku 14.3.2024 do 20:00 h, následne sa uvoľnia do predaja a bude možné si zakúpiť na tieto miesta vstupenky v štvrťfinálových zápasoch.

Predaj vianočných premanentiek na sezónu 2023/2024 Tipos extraligy je možné zakúpiť len do 15.12.2023.
 
Predaj prebehne v stredu, 13.12.2023, v čase 14:00 - 17:00 a v piatok 15.12.2023 v čase 10:00 - 12:00 v pokladni pri hlavnom vstupe. Poprípade prosíme všetkých záujemcov, aby sa na nás obrátili s prípadnými otázkami a kontaktovali nás na E-mailovú adresu: info@hc05.sk

S permanentnou vstupenkou získate vstup na 11 domácich stretnutí v základnej časti, z toho si vychutnáte zo svojho nového miesta až 3 derby zápasy so Zvolenom. Jednou z výhod je aj získanie predkupného práva na svoje miesto v play off a množstvo skvelých benefitov a zliav u našich klubových partnerov, ktoré si môžete prečítať na tomto odkaze.  Permanentná vstupenka bude teda platná od najbližšieho domáceho derby zápasu a vyrobenú kartičku vám odovzdáme ešte pred samotným stretnutím, či Vianocami. 

Aktuálna vianočná cena permanentiek:

Sektor A1, A4, B, C1, C2:     105,-€ 

Sektor A2, A3, C2, C3:          115,-€ 

Tí, ktorí si svoje permanentky ešte nevyzdvihli tak môžu urobiť pred domácimi stretnutiami HC '05 Banská Bystrica v pokladni Tipsport arény. V prípade dodatočných otázok prosím využite náš kontaktný e-mail: info@hc05.sk
 
V novej sezóne dostanú príležitosť aj mladí, perspektívni hráči, ktorí môžu ukázať čo sa v nich skrýva. Dravosť v kombinácii so skúsenosťami hráčov je dobrým predpokladom na splnenie primárneho cieľa základnej časti, ktorým je priamy postup do play off, s tými najvyššími ambíciami vo vyraďovacej časti.
 
Okrem predkupného práva na svoje miesto počas sezóny a permanentkári Štandard na miesto na PLAY OFF, môžu držitelia permanentiek využívať množstvo výhodných zliav a benefitov u klubových partnerov, zľavy počas sezóny budeme priebežne aktualizovať.
 

Cena permanentky ŠTANDARD a PREMIUM v sezóne 2023/2024 Tipos extraligy (1. a 2. vlna predaja)Popis obrázka

Sumy v tabuľke sú konečné po odpočítaní všetkých príslušných zliav. 
Úspora predstavuje sumu, ktorú ušetríte v porovnaní s kúpou vstupeniek na domáce zápasy.
Hodnota benefitov predstavuje sumu, ktorú s permanentkou môžete ušetriť u partnerov klubu.

  • Permanentka ŠTANDARD zahŕňa všetky zápasy na základnú časť (počet 25) Tipos extraligy 2023/2024.
  • Pri kúpe zľavnenej permanentky ŤZP je potrebné sa preukázať príslušným preukazom a permanentka nie je prenosná.
  • Platba za permanentky je možná v hotovosti alebo kartou.
 

Nový systém permanentiek ZŤP/ŤZP (rovnaký, ako predošlé sezóny) bude fungovať nasledovne:

  • pri oskenovaní Vašej permanentky sa turniket neotvorí automaticky, ale budete vyzvaný na predloženie Vaše ZŤP/ŤZP karty
  • po overení SBS službou budete následne vpustení cez turniket
Poprosíme Vás preto, aby ste mali okrem Vašej permanentky mali stále so sebou aj Vašu ZŤP/ŤZP kartu. Takýmto spôsobom sa snažíme docieliť, aby dané zvýhodnené permanentky využívali skutočne tí, ktorí na ne majú nárok. 

Benefity pre držiteľov permanentiek ŠTANDARD a PREMIUM:Popis obrázka

Výhody a benefity u klubových partnerov počas sezóny budeme priebeže aktualizovať a nájdete ich na tomto odkaze. Nenechajte si ujsť atmosféru základnej časti a PLAY OFF „naživo“, kúpte si permanentku a staňte sa súčasťou tímu, ktorý má iskru.