HC '05 Banská Bystrica

Black Friday týždne vo fanshope HC '05 Banská Bystrica

16.11.2023 14:20

Stiahnuť obrázok
Black Friday týždne vo fanshope HC '05 Banská Bystrica | HC 05

Koniec novembra je už aj v našich končinách tradične spojený s príchodom zliav v podobe Black Friday. Vo fanshope HC '05 Banská Bystrica sme si preto pre našich fanúšikov pripravili nielen jeden deň ale špeciálne BLACK FRIDAY týždne so zľavami na všetok náš sortiment. Tie potrvajú od 15.11.2023 do konca novembra.

V našom eshope ako aj kamennej predajni si tak pomocou špeciálnych promokódov môžete uplatniť zľavy až do výšky 20%. Stačí pri nákupe cez eshop použiť promokód "BLACK15" (pre zľavu 15% pri nákupe dresov) alebo promokód "BLACK20" (pre zľavu 20% pri nákupe ostatného tovaru)*. Pri nákupe v kamennej predajni dostanete tieto zľavy automaticky.

Popis obrázka

Nakúpiť si tak môžete overené klasiky ako mikiny či baranské tričká ? ale aj novinky v podobe tímových puzzle v troch rôznych verziách ?, pomôcok do školy v podobe ruksakov ?, zošitov, desiatových boxov, pier a ceruziek, USB kľúčov, diárov na rok 2024 ? a mnoho ďalšieho.

Navyše pre Vás pripravujeme nový tovar v podobe nových dizajnov čiapok, šálov, mikín, tričiek a nového sortimentu tak, aby ste stihli pre svojich najbližších nakúpiť darčeky pod vianočný stromček.? Nezabudnite nás preto sledovať, aby vám žiadna novinka neunikla.


*Zľava sa nevzťahuje na už zľavnený tovar, zľavy sa nedajú vzájomne kombinovať.