HC MONACObet Banská Bystrica

David Stránský baranom do konca sezóny

02.01.2024 18:23

Stiahnuť obrázok
David Stránský baranom do konca sezóny | HC 05

David Stránský uspel na skúške a pod Urpínom bude obliekať dres s baranom na hrudi do konca aktuálnej sezóny. Rodák z Trenčína, 27- ročný obranca, k nám prišiel po pôsobení v HC Orli Znojmo a v 8 zápasoch v našom drese si zatial pripísal na svoje konto 2 asistencie.  

"David svojou hrou za ten mesiac, ktorý u nás strávil, ukázal, že vie byť prospešný pre náš tím a vie nám pomôcť vyhrávať zápasy. Ide o dynamického korčuliara, ktorému si myslím, že štýl slovenskej ligy mu vyhovuje, a preto sme veľmi rád, že sme sa dohodli na pokračovaní do konca aktuálnej sezóny." povedal na margo podpisu športový manažéer Ľuboš Pisár. 

"Teším sa na pokračovanie v organizácii, páči sa mi akým profesionálnym spôsobom funguje, celkovo od realizačného tímu až po hráčov. Aj to bol jeden z dôvodov čo ma presvedčilo, prečo by som tu chcel zostať. Budem sa snažiť byť platnou posilou tímu, či už defenzívne alebo ofenzívne. Hlavne, aby som pomohol tímu k víťazstvám a splneniu tímových ambícií, a to udržať sa čo najvyššie v tabuľke, aby sme mali čo najlepšiu pozíciu do play off." David Stránský, obranca HC '05 Banská Bystrica. 

David Stránský