HC '05 Banská Bystrica

DK SZĽH udelila klubu už druhú pokutu za vulgárne pokriky

05.01.2024 13:33

Stiahnuť obrázok
DK SZĽH udelila klubu už druhú pokutu za vulgárne pokriky | HC 05

DK SZĽH v aktuálnej sezóne potrestala náš klub už druhý krát finančnou pokutou za vulgárne skandovanie počas zápasov. Klub týmto apeluje na všetkých našich fanúšikov a prosí ich o slušné fandenie a podporu klubu bez podobných prejavov. 

Za zápas odohratý 8.10.2023 BB-BA, DK SZĽH udelila klubu pokutu 500,- €
Za zápas odohratý 22.12.2023 BB-ZV, DK SZĽH udelila klubu pokutu 750,- €. 

Sme vďační naším fanúšikom za ich skvelú podporu, ktorú nám preukazujú počas zápasov, avšak  vulgárne prejavy fandenia, aj keď len občasné, klub odsudzuje. Veríme, že fandiť a podporiť hráčov na ľade sa dá aj bez vulgárnych pokrikov a preto apelujeme na fanúšikov, aby sa vyvarovali podobných prejavov, či na domácich, či na vonkajších zápasoch. Podobnými pokrikmi voči súperovi alebo ich fanklubu, náš klub nepodporia, nemotivujú a ani nepoďakujú hráčom za ich výkony. Taktiež takéto pokuty nezmyselne zaťažia klub, ktorý by finančné prostriedky mohol využiť na niečo prospešnejšie. Ukážme, že sa fandiť dá aj slušne.