HC MONACObet Banská Bystrica

Dražba červenej sady zo sezóny 23/24 spustená

16.04.2024 14:00

Stiahnuť obrázok
Dražba červenej sady zo sezóny 23/24 spustená | HC 05

Ako býva po sezóne dobrým zvykom, tento týždeň sme spustili dražbu hranej, červenej sady dresov. Tento originálny, cenný kúsok môžete získať do svojej zbierky do soboty, 20.4.2024, v našej posezónnej dražbe. Dražba prebieha na internetovom portáli Hokejportal.net a bude vrcholiť od 19:00 h. 

V ponuke nájdete originál, podpísané dresy aktuálneho kádra, ale tiež aj hráčov, ktorí počas tejto sezóny u nás pôsobili (nepodpísané dresy). Červený dres, v ktorom sme odohrali celú sezónu môžete získať do svojej zbierky do soboty, 20. apríla do 19:00 h cez Hokejportal.net na tomto odkaze. Ide o originálny dres, ktorý má vyšité logo barana na prednej strane a vyšité číslo na zadnej strane dresu a na rukávoch. Vyvolávacia cena tohto dresu začína na 60 €. Dresy sú hrané a nesú viditeľné známky používania,  sú poznačené osobnými súbojmi hráčov čo tiež pridáva na samotnej hodnote a autentickosti dresu. Získajte dres, v ktorom nastupovali naši hráči v sezóne 23/24 a nepremeškajte tak možnosť vlastniť dres produktívnych zahraničných hráčov, či našich odchovancov a ďalších výnimočných hráčov, ktorí sa stali vašimi obľúbencami v tomto ročníku. 

K vydraženému dresu bude pribalený aj certifikát originality s podpisom a pečiatkou klubu a každý dres s menom hráča má na zadnej strane v čísle originál podpis samotného hráča, ktorému dres patril a ktorý obliekal. V ponuke nájdete aj dresy bez mena, ktoré majú našitý suchý zips na menovku, či dresy hráčov, ktorí tiež obliekali dres s baranom na hrudi počas tohto ročníka. Získať teda môžete aj dres Filipa Belányiho, Petra Šenkeříka, či Luka Adama a iných. Ide o originálne dresy, ktoré však nie sú podpísané daným hráčom. 

Ako dražba funguje?

Časové odstupy: Dražby jednotlivých dresov končia v 2 minútových časových odstupoch. Prvá dražba teda končí o 19.00 posledný dres cca o 20:50

Ukončenie individuálnej dražby: Koniec dražby dresu. Dražba je ukončená ak do poslednej sekundy pred koncom dražby nepríde vyššia ponuka na dres.

Nadstavený čas: Ak pred koncom dražby príde vyššia ponuka, nastavuje sa od tejto poslednej ponuky 2 minútový interval, kedy môže iný dražiteľ zvýšiť ponuku a získať dres pre seba. Po zvýšení ponuky zasa plynie dvojminútový interval, kedy môže byť ponuka prebitá iným dražiteľom. Je tak zabezpečené, že dres je vydražený záujemcovi, ktorý dá najvyššiu ponuku.

Overovanie dražiteľov: V prípade, že užívateľ ešte nie je nami overený a aktívne sa zúčastňuje dražby, budeme ho pred koncom dražby telefonicky kontaktovať. Majte prosím pri sebe telefón.

Neoverený dražiteľ: Ak sa nám nepodarilo dražiteľa kontaktovať a overiť, môžeme mu zablokovať možnosť ďalej navyšovať ponuky. Ak sa tak stane, zavolajte nám na naše kontaktné číslo, ktoré sa vám zobrazí.

 

Popis obrázka