HC MONACObet Banská Bystrica

Dražba dresov z prípravy spojila banskobystrickú komunitu

28.11.2023 12:40

Stiahnuť obrázok
Dražba dresov z prípravy spojila banskobystrickú komunitu | HC 05

Mnohí z Vás postrehli informáciu, že pred dnešným stretnutím proti Nitre odovzdáme oficiálne výťažok z dražby prípravných dresov do rúk Michala Handzuša, zástupcu mládeže v našom meste. Táto krásna suma sa vyšplhala na 2000 €. Len tieto dni si poslední dražitelia prebrali svoje dresy, a tak sme mohli finálne vyčísliť celkovú sumu z dražby, ktorá poputuje na podporu mladých športovcov. Finančnú poukážku odovzdá pred úvodným buly marketingový a obchodný riaditeľ Ing. Vladimír Tropp. 

V dražbe boli obe sady dresov biela aj červená, a teda celkovo bolo ponúknutých 57 originálnych dresov. Tieto dresy boli navrhnuté špeciálne s prvkami nášho aj mládežníckeho klubu. Spolu sa vydražili dresy v hodnote 4795€, z čoho po odpočítaní celkových nákladov na výrobu a dražbu dresov sa podarilo získať finálnu  sumu 2000€. Medzi draženými dresmi bol aj samotný dres s číslom 26 Michala Handzuša, ktorý sa vydražil za najvyššiu sumu 650€. Všetky dresy dostali pridanú hodnotu v podobe podpisu nie len samotného hráča, ale aj podpisom Michala Handzuša. Celkovo sme zaznamenali 528 vašich prihodení aj to svedčí o obrovskom záujme, ktorý nás nesmierne teší. Celá hokejová komunita sa spojila za dobrú vec a podporu hokeja v našim meste.  

 

Popis obrázka

Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste sa do dražby zapojili, ale aj tým ktorí dražbu sledovali. Úspešným dražiteľom ďakujeme, pretože okrem cenného kúsku, ktorý získali, podporili aj dobrú vec. Mladí hokejisti sú budúcnosťou tohto športu a aj vďaka tejto finančnej podpore môžu naďalej rozvíjať svoje talenty a robiť čo ich baví.