HC '05 Banská Bystrica

Pripomeňte si 100 rokov hokeja v Banskej Bystrici limitovanou edíciou hodiniek

31.12.2023 11:35

Stiahnuť obrázok
Pripomeňte si 100 rokov hokeja v Banskej Bystrici limitovanou edíciou hodiniek | HC 05

Pri príležitosti osláv jubilejných 100 rokov hokeja v Banskej Bystrici, HC '05 Banská Bystrica v spolupráci so spoločnosťou ROSLER, výhradným distribútorom švajčiarskej značky VICTORINOX na Slovensku, vytvorila unikátnu, limitovanú edíciu hodiniek s motívom banskobystrického hokeja.

Popis obrázka

Hodinky sa môžu pýšiť jedinečným, gravírovaným ciferníkom s tradičným symbolom HC '05, banskobystrickým baranom, spolu s tímovým mottom. Zadná strana v sebe skrýva pripomienku storočnicovej sezóny s logom, vytvoreným špeciálne pre túto príležitosť. Jednoducho kúsok, ktorý musí mať každý správny, banskobystrický, hokejový fanúšik vo svojej zbierke.

Originálny dizajn a detailné spracovanie z vysokokvalitných materiálov - nehrdzavejúcej ocele, extrémne odolného prírodného kaučuku a špeciálne tvrdeného skla zvládne tie najnáročnejšie poveternostné podmienky.

Popis obrázka

Hodinky tak prežijú pád z desiatich metrov, prejazd 64-tonovým tankom, ponor do 200 metrov pod hladinu mora či dve hodiny v práčke pri 90 stupňoch. Bez ohľadu na náročnosť dobrodružstva si vždy budete môcť pozrieť, aký je presný čas. Na výrobok sa navyše vzťahuje päťročná záruka.

Popis obrázka

Exkluzívna edícia hodiniek vychádza v limitovanom počte. Zakúpiť si ju môžete v kamennej predajni nášho fanshopu alebo v našom eshope na odkaze tu.