HC MONACObet Banská Bystrica

Hrané dresy našli svojich nových majiteľov

24.04.2024 11:30

Stiahnuť obrázok
Hrané dresy našli svojich nových majiteľov | HC 05

Tradičná posezónna dražba hraných dresov, ktorá vrcholila v sobotu 20. apríla je úspešne za nami. Noví majitelia cenných kúskov, v ktorých nastupovali naši hráči na zápasy si v týchto dňoch preberajú svoje vydražené dresy. Ako samotná dražba dopadla a ktorý dres bol vydražený za najvyššiu cenu? 

Záujemcovia si mohli vybrať z ponuky 37 dresov svojich obľúbencov, ktorí obliekali dres s baranom na hrudi počas sezóny 23/24. Originálna červená sada s podpismi hráčov sa celkovo vydražila v sume 4 665 € a aukčný portál zaznamenal celkovo 782 všetkých ponúk. Najviac prihodení, 83 prihodení, mal dres Rasťa Gašpara s číslom 40, ktorý sa vydražil aj za najvyššiu sumu, a to 255 €. Hranicu 200 € prekročili aj dresy kapitána Ivana Ďatelinku (222 €) a najproduktívnejšieho hráča Cartera Turnbula (230 €). Záujemcovia si mohli vydražiť taktiež aj originálne dresy hráčov, ktorí náš dres počas tejto sezóny tiež obliekali avšak sezónu s nami z rôznych dôvodov nedokončili. Veľký záujem bol o dres Matúša Holendu, Bode Wilda či Petra Šenkeříka. Z 37 dresov, ktoré mali vyvolávaciu cenu 60 € prekonalo hranicu 100 € až 29 dresov. 

V dražbe ste mohli získať aj dres Michala Plančára, ktorý debutoval tento rok v seniorskom hokeji a v ktorom tiež strelil svoj prvý gól v našom drese a najvyššej slovenskej súťaži. 

Noví majitelia boli nami kontaktovaní a v týchto dňoch prebieha aj odovzdávanie a odosielanie týchto dresov, aby sa z nich čo najskôr mohli tešiť. Všetkým ktorí sa do našej dražby zapojili ďakujeme a novým majiteľom gratulujeme k zisku týchto výnimočných kúskov. 

Popis obrázka