HC MONACObet Banská Bystrica

Mužstvo opúšťa Šenkeřík, jeho kroky povedú do Třinca

31.01.2024 13:04

Stiahnuť obrázok
Mužstvo opúšťa Šenkeřík, jeho kroky povedú do Třinca | HC 05

Vedenie nášho klubu oznamuje, že prišlo k predčasnému ukončeniu spolupráce s obrancom Petrom Šenkeříkom. Český zadák sa rozhodol prijať ponuku z Třinca a náš klub mu aj na základe zmluvy umožnil prestup do najvyššej českej súťaže.

Od podpisu zmluvy s naším klubom stihol odohrať 19 súťažných stretnutí, počas ktorých stihol zaznamenať 9 bodov (3+6). Pamätný bude najmä jeho zásah do siete Zvolena, keď v predvianočnom derby vyrovnával stav zápasu na 2:2, čím vynútil predĺženie.

Ľuboš Pisár, športový manažér: „Pre Petra prišla na poslednú chvíľu veľmi zaujímavá ponuka. Nemali sme veľa času na rozmýšľanie, museli sme sa rozhodnúť rýchlo. Aj keď strácame skúseného obrancu, po zvážení všetkých pre a proti sme sa však rozhodli ho uvoľniť. Samozrejme už naplno pracujeme na jeho náhrade, ktorá posunie výkony nášho tímu ešte vyššie.”

Vedenie klubu touto cestou ďakuje Petrovi za jeho služby a prajeme mu v ďalšej kariére veľa úspechov.

Popis obrázka