HC MONACObet Banská Bystrica

Poznáme program prípravných zápasov

27.06.2024 12:31

Stiahnuť obrázok
Poznáme program prípravných zápasov | HC 05

Pred nami je posledný mesiac letnej prípravy pred oficiálnym zrazom celého tímu a začiatkom sezóny. Aký bude program prípravy pod vedením novej trénerskej dvojice? V príprave sa stretneme s úradujúcim majstrom českej extraligy a v domácom prostredí tiež privítame majstra druhej najvyššej českej súťaže.  Fanúšikovia hokeja sa môžu tešiť na prvý domáci prípravný zápas, ktorý je naplnánovaný na 15. august 2024. 

Športový manažér Ľuboš Pisár spolu s trénerským tímom zostavili zaujímavý program prípravy pred oficiálnym začiatkom sezóny Tipos extraligy, ktorý je naplnánovaný na 20.09.2024. Prípravu odštartuje spolu celý tím koncom júla a už 15.08.2024 o 17:30 nás čaká prvý prípravný zápas proti HK Poprad, ktorý sa v predošlej sezóne stal víťazom základnej časti. V utorok, 20. augusta 2024 k nám pricestuje úradujúci majster českej Chance ligy VHK Robe Vsetín a následne nás preverí v ich domácom prostredí HC Oceláři Třinec, s ktorým vyhral titul v predošlej sezóne aj náš hlavný tréner Vladimír Országh. 

Príprava bude pokračovať v rámci turnaja Coupe des Bains, ktorý sa uskutoční vo švajčiarskom meste Yverdon-les-Bains. Turnaja sa zúčastnia švajčiarske tímy HC Lausanne, HC Ajoie, Geneve Servette HC, Fribourg Gottéron, fínsky tím Lukko Rauma či český tím Bílí Tygři Liberec.  V septembri sa môžu fanúšikovia tešiť na dvojzápas vo vonkajšom a následne v domácom prostredí proti nováčikovi extraligy Vlci Žilina. 

Vstupenky na domáce prípravné stretnutia budú pustené do predaja v priebehu mesiaca august, o spustení predaja budeme fanúšikov včas informovať. Držitelia permanentiek na novú sezónu budú pred začiatkom prípravy tiež včas informovaný ohľadom prevzatia a odovzdania vyrobenej permanentky.  

Pozrieť si aktuálnu súpisku mužstva na sezónu 2024/2025 

Popis obrázka