HC MONACObet Banská Bystrica

Predaj vstupeniek na Michalovce: zvýhodnená prázdninová vstupenka pre deti a študentov (1€)

20.02.2024 20:03

Stiahnuť obrázok
Predaj vstupeniek na Michalovce: zvýhodnená prázdninová vstupenka pre deti a študentov (1€) | HC 05

V piatok, 23.02.2024 17:30,  pokračuje na domácom ľade boj o top 6. Pod Urpín pricestujú rozbehnuté Michalovce, ktorým patrí aktuálne druhé miesto v tabuľke Tipos extraligy. Na toto hokejové stretnutie o dôležité body budú mať v rámci prázdnin, ktoré momentálne v našom kraji prebiehajú, deti do 15 rokov a študenti zvýhodnené vstupné len za 1€. 

V posledných zápasoch sme ťahali za kratší koniec, avšak je pred nami ešte 5 zápasov, v ktorých môžeme získať dôležité body,  splniť tak cieľ a prebojovať sa späť do top 6, čo by nám zaistilo priamy postup do Play off Tipos extraligy. Do predaja boli spustené online vstupenky na blížiaci sa domáci zápas a zakúpiť si ich môžete cez sieť Ticketportal na tomto odkaze

Pre všetkých študentov a deti do 15 rokov sme si pripravili prázdninovú zvýhodnenú vstupenku, vďaka ktorej si tento zápas užijú len za 1€. Veríme, že si cestu na štadión nájde čo najviac rodín, študentov a vytvoria skvelú atmosféru, ktorú v tomto neľahkom zápase budeme potrebovať. Zvýhodnené vstupenky je možné zakúpiť len priamo na mieste v pokladni, a to v deň zápasu (23.2.2024) od 15:30 h. Pri kúpe zvýhodnenej vstupenky bude potrebné sa preukázať príšlušným študentským preukazom ISIC. 

 

BB-MI