HC '05 Banská Bystrica

Predčasné ukončenie spolupráce s trénerom Sheddenom

10.11.2023 09:00

Stiahnuť obrázok
Predčasné ukončenie spolupráce s trénerom Sheddenom | HC 05

Vedenie klubu sa dohodlo na predčasnom ukončení spolupráce s hlavným trénerom Dougom Sheddenom. Začiatkom reprezentačnej prestávky muselo vedenie klubu riešiť situáciu, kedy hlavný tréner Doug Shedden požiadal o predčasné rozviazanie kontraktu a rozhodol sa prijať ponuku z inej súťaže.

Ak by sme trvali na pokračovaní kontraktu, napriek osobnému rozhodnutiu trénera Douga Sheddena, mohlo by to ovplyvniť fungovanie celého tímu, výsledky mužstva, a preto sme s rozviazaním kontraktu súhlasili.

Z jeho rozhodnutia sme sklamaní, ale neostáva nám nič iné ako ho rešpektovať a poďakovať mu za odvedené služby.  Dougovi prajeme v ďalšej kariére i osobnom živote veľa úspechov.

Tréningový proces tímu dočasne povedie generálny manažér Ľuboš Pisár. Aktívne hľadáme hlavného trénera a veríme, že nájdeme správneho človeka pre náš tím. Prvý tréning po krátkom oddychu v novembrovej reprezentačnej prestávke absolvujeme už dnes, v piatok 10.11.2023.

K predčasnému ukončeniu spolupráce sa vyjadril generálny manažér Ľuboš Pisár: „Tak ako aj v osobnom živote aj v tom hokejovom sa stávajú veci, ktoré nemáme vždy pod kontrolou,  v tomto prípade sme boli prekvapení so žiadosťou p. Sheddena. Po utorňajšej komunikácii s jeho agentom sme vedeli, že akékoľvek pokračovanie spolupráce by nebolo prospešné pre klub, a preto sme sa rozhodli p. Sheddenovi vyhovieť.“

Popis obrázka