HC MONACObet Banská Bystrica

Rozsvieťme svetielko nádeje na domácom zápase

10.02.2024 11:15

Stiahnuť obrázok
Rozsvieťme svetielko nádeje na domácom zápase | HC 05

Po dlhšej pauze nás už 16.2.2024 čaká domáci zápas proti Novým Zámkom, ktorý sa bude niesť v duchu pomoci pre malých bojovníkov a osvety k celosvetovej kampani na podporu povedomia o detskej rakovine. Pri príležitosti Medzinárodného dňa detskej rakoviny, ktorý pripadá na 15. februára, odohráme blížiaci sa zápas pre OZ Svetielko nádeje, ktoré podporuje a pomáha deťom a ich rodinám v boji s ich ťažkou chorobou. Počas tohto zápasu sa môže spojiť nie len celá banskobystrická hokejová komunita, ale aj široká verejnosť, a spolu tak môžeme pomôcť malým - veľkým hrdinom.

Zlatá stužka je symbolom spolupatričnosti s odvážnymi bojovníkmi a zlatá farba je zároveň symbolom boja proti detskej rakovine. Najbližšie domáce stretnutie, teda 44.kolo Tipos extraligy preto odohráme pred domácimi fanúšikmi v špeciálne navrhnutých dresoch, ktoré nesú spoločné prvky a farby spájajúce náš klub a Svetielko nádeje. Klub  tieto dresy následne dá do dražby, prostredníctvom ktorej bude možné pomôcť malým svetielkáčom. Celý výťažok z dražby poputuje na dobrú vec aj vďaka našim partnerom MIBA a Profikuchar.sk, ktorí sú hlavnými partnermi tohto benefičného zápasu. 

NAPLNENÁ TIPSPORT ARENA DOSLOVA ROZSVIETI SVETIELKO NÁDEJE

„Veríme, že zaplníme celú arénu, ktorá sa hneď po zaznení hymny ponorí do tmy a prostredníctvom mobilných telefónov rozsvieti na tribúnach svetlo, ako symbol spolupatričnosti s ušľachtilým poslaním Svetielka nádeje,“ približuje Vladimír Tropp, Obchodný a marketingový riaditeľ HC ’05 Banská Bystrica. 

O slávnostné buly sa postarajú samotní zástupcovia OZ Svetielko nádeje a fandiť v zápase o dôležité body do tabuľky nám budú z tribún tiež vyliečené deti s ich rodinami, či priamo zdravotný personál detskej onkológie. V útrobách arény (B tribúna) nájdete pred zápasom a počas prvej prestávky aj dobrovoľníkov Svetielka nádeje s ich osvetovým stánkom.

Spoločne si nalepme zlatú stužku aj prostredníctvom pamätnej nálepky, ktorú fanúšikovia dostanú pri kúpe tombolového lístka v bufetoch alebo za príspevok priamo v osvetovom stánku Svetielka nádeje na B tribúne. Túto nálepku môžete následne nalepiť na pripravené steny, ktoré budú umiestnené pri jednotlivých stánkoch, a spoločne tak ukážeme solidárnosť s malými hrdinami. 

Popis obrázka
Podporiť Svetielko môže skutočne každý, a to kúpou vratného pohára v sume 2€, či kúpou tombolového lístka (1€) v bufetoch. Klub aj tieto peniaze daruje na pomoc pre detskú onkológiu. Ak sa zapojíte do tomboly môžete okrem tradičných cien od partnerov klubu získať aj mnoho nových zaujímavých cien, ktoré vás zaručenie potešia.  

V piatok 16. februára 2024 čaká na fanúšikov banskobystrického hokeja ako aj všetkých, ktorí chcú prejaviť spolupatričnosť s detskými onkologickými pacientami, zaujímavý zápas plný aktivít pre malých i veľkých podporovateľov. Vďaka prestávkovým súťažiam sa zabavíte, súťažiť budete o skvelé ceny v kvíze či v tombole a tešiť sa na vás budú aj dobrovoľníci na stanovišti, kde všetkých malých či veľkých fanúšikov poteší maľovanie na tvár. 

Popis obrázka