HC MONACObet Banská Bystrica

S rodinným lístkom môže ísť na hokej celá rodina a ešte pri tom ušetriť

15.11.2023 08:09

Stiahnuť obrázok
S rodinným lístkom môže ísť na hokej celá rodina a ešte pri tom ušetriť | HC 05

Banskobystrický hokejový klub prichádza s jedinečnou možnosťou zakúpenia zvýhodnenej, takzvanej rodinnej vstupenky. Hokej pod Urpínom sa tak stane dostupnejší aj pre početnejšie rodiny a zároveň je to skvelá príležitosť, aby potenciálne mladé nádeje vzhliadali k svojím vzorom.

Vedenie klubu prichádza s novinkou v podobe možnosti kúpy takzvanej rodinnej vstupenky, ktorá je určená primárne pre rodiny s deťmi. Zvýhodnené vstupenky si môžu zakúpiť záujemcovia už na najbližšom zápase, ktorý sa uskutoční v piatok 17. novembra, keď "barani" privítajú v domácom prostredí súpera z Michaloviec so začiatkom o 17:30 h. 

Doposiaľ platilo, že deti od 6 do 15 rokov si zakúpili zľavnenú vstupenku v hodnote 6 EUR, pri čom dospelá osoba v ich sprievode platila štandardne plnú sumu (10 EUR). Po novom však zaplatí 1 dospelá osoba s 1 dieťaťom dokopy 12 € a 2 dospelé osoby s 2 deťmi celkovo 24 €.

Cieľom tejto novinky je spraviť hokej dostupnejší pre viac rodín s deťmi, mladých športovcov, a vybudovať tak postupne novú generáciu fanúšikov banskobystrických baranov. Hokej je šport, ktorý nás dokáže spojiť a prináša nám radosť a vzrušenie. Veríme, že táto zvýhodnená ponuka umožní fanúšikom vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky a zdieľať vášeň k hokeju so svojimi blízkymi. 

Pre účely rodinných vstupeniek bude určený primárne sektor B1 alebo A1 a tieto zvýhodnené lístky bude možné zakúpiť iba v pokladni Tipsport Arény, ktorá spúšta predaj fyzických vstupeniek vždy dve hodiny pred úvodným buly. Veríme, že si na zimný štadión nájde cestu čo najviac divákov, čo najviac rodín, ktoré strávia spoločný čas a užijú si poriadnu hokejovú atmosféru.  

Rodinná vstupenka