HC MONACObet Banská Bystrica

Spúšťame novú webovú stránku

23.10.2023 20:28

Stiahnuť obrázok
Spúšťame novú webovú stránku | HC 05

Sme radi, že vám môžeme predstaviť našu novú webovú stránku, projekt na ktorom sme pracovali už dlhšie. Prehľadná a vylepšená webová stránka s novým dizajnom vďaka ktorej vám neuniknú už žiadne dôležité informácie. 

HC '05 Banská Bystrica pripravila pre fanúšikov novú webovú stránku, ktorá bola navrhnutá tak, aby bola moderná, prehľadná a ľahko dostupná aj cez vaše mobilné zariadenia ako aplikácia. Samozrejmosťou je aj responzívne zobrazenie v smartfónoch a tabletoch. Stránka bola dizajnovo navrhnutá v spolupráci s OktoDigital a za finálnu realizáciu a spustenie vďačíme spoločnosti MR. Digital Studio

Grafika a dizajn

Dizajn webovej stránky je ladený do klubových farieb s prehľadným rozdelením menu. Na webovej stránke nájdete aj prelink priamo na náš klubový Fanshop, či novinky a dianí v Tipsport aréne,  a taktiež aj odkaz na domovskú stránku mládežníckeho klubu Hokejovej školy Michala Handzuša. 

Novinky na webovej stránke

Najvýraznejšou novinkou a výhodou webu je nový prehľad zápasov, pri ktorých nájdete odkazy na zaujímavosti o odohratých a nadchádzajúcich zápasoch ako report a preview. Pri každom domácom zápase, pri ktorom bol spustený predaj vstupeniek, nájdete aj zrýchlený odkaz na ich kúpu. Takto budete mať všetky informácie k zápasom hneď k dispozícii ma jednom mieste.

Návod na stiahnutie mobilnej verzie do vášho smartfónu