HC MONACObet Banská Bystrica

Tipos korčuľovanie s baranmi

12.04.2024 12:26

Stiahnuť obrázok
Tipos korčuľovanie s baranmi | HC 05

Už je to pár dní od oficiálneho ukončenia sezóny našou tradičnou autogramiádou, ktorej sa zúčastnilo množstvo našich fanúšikov. Síce Tipsport aréna postupne "zíva prázdnotou" v hale A je stále k dispozícii ľadová plocha, ktorú sme sa rozhodli naplno využiť. Pozývame, preto všetkých našich fanúšikov na Tipos korčuľovanie, ktoré sa uskutoční už tento utorok.

Leto sa postupne blíži a fanúšikovia zimných športov majú ešte jedinečnú možnosť prísť sa schladiť a zašportovať si. Tipos korčuľovanie sa uskutoční v utorok, 16.4.2024, v čase 17:00 - 18:00 v hlavnej hale Tipsport arény. Pre všetkých našich fanúšikov bude toto podujatie zdarma, veríme, že si teda s nami príde zakorčuľovať opäť množstvo priaznivcov a urobíme tak bodku za touto sezónou. Pre všetkých sme si pripravili aj zaujímavé sprievodné aktivity, tešiť sa na vás bude aj náš skvelý maskot Baran a taktiež si zasúťažíme o rôzne hodnotné ceny. 

Stretnúť môžete aj pár našich chalanov, ktorí sa na vás budú tešiť v čase 17:00 - 18:00 v Sport Pub 05ka, kde vám načapujú chutné alko a nealko nápoje Urpiner. Budeme radi ak sa k nám pripoja aj fanúšikovia, ktorí nemali možno v pláne brať so sebou korčule, ale chceli sa len stretnúť s chalanmi, či s kamarátmi, s ktorými nám počas zápasov fandili na tribúnach. 

Sport Pub 05ka otvára svoje brány už od 16:00 a v prípade, že sa semifinálová séria SNV - KE predĺži na 7. zápas, pozývame všetkých hokejových fanúšikov aj na sledovanie tohto zápasu, ktorý začína od 18:30. V čase 17:00 - 18:00 bude otvorený aj náš Fanshop, v ktorom sa už pripravili na leto a doplnili ponuku o nové šiltovky, funkčné tričká, či iné fan predmety s motívom klubu. 

Popis obrázka

Počas korčuľovania bude k dispozícii aj hosťovská šatňa (šatňa pri striedačke hostí) a na Tipos korčuľovanie bude sprístupnený hlavný vstup počas celého tohto podujatia. Veríme, že nás čaká opäť skvele strávený, spoločný čas a v utorok uvidíme čo najviac znýmych, ale aj nových tvárí. Tešíme sa na vás.