HC '05 Banská Bystrica

Tipsport aréna sa pripravuje na najväčšiu show roka, vrátia sa 90-te roky

28.10.2023 19:28

Stiahnuť obrázok
Tipsport aréna sa pripravuje na najväčšiu show roka, vrátia sa 90-te roky | HC 05
Tipsport aréna sa pripravuje na najväčšiu show roka, vrátia sa 90-te roky s novým hudobným obsadením! Do 31.10.2023 je možné zakúpiť si vstupenky za zvýhodnenú cenu a my sme si navyše pre naších permanentkárov pripravili promo kód, vďaka ktorému si môžu toto podujatie užiť a zabaviť sa za zvýhodnených podmienok. Tento kód im bol odoslaný na E-mail, ktorý uviedli pri kúpe ich permanentky. Ešte pred samotným podujatím, ktorý tu je za necelý mesiac sme však vyspovedali Event Manažérku Tipsport Arény Ing. Veroniku Švantnerovú.
 
Prípravy na 90s MONACObet SHOW vrcholia, avšak ešte predtým by nás zaujímalo, ako vznikla myšlienka zorganizovať práve takýto typ podujatia v Tipsport Arene?

90s MONACObet SHOW je prirodzeným pokračovaním show 90tych rokov, ktorá uplynulú jeseň roztancovala Banskobystričanov aj hudobných nadšencov z celého Slovenska. Tento formát sa nám v minulom roku osvedčil, pretože sa nejedná len o koncert. Ide o mix svetových interpretov, obľúbených moderátorov, vynikajúceho DJ-a a skvelej atmosféry počas celého večera. Čo treba ale zdôrazniť je, že aj predošlá a aj tohtoročná show 90-tych rokov je našim autorským podujatím, organizovaným našim klubom HC’05 Banská Bystrica. Celý náš tím sa snaží aj takýmto charakterom podujatí doplniť rozpočet nášho hokejového klubu v neľahkých ekonomických podmienkach.

 
Čiže okrem samotných koncertov interpretov na návštevníkov čaká aj niečo iné?

Určite áno, všetci návštevníci v Tipsport Arene zažijú až 7-hodinový hudobný zážitok, ktorý otvorí už o 17:00 hod. populárny DJ rádia Vlna Peter Hurajt a hitmi z časov minulých navodí tú správnu tanečnú atmosféru. Tento 2-hodinový DJ Oldies Party Set vyvrcholí vystúpením prvého z angažovaných interpretov o 19:00 hod. Celovečernou zábavou bude programom sprevádzať obľúbená moderátorská dvojica Martin „Chyno“ Chynoranský a Dominika Dadíková z Rádia Vlna. Určite môžeme sľúbiť prvotriedny hudobno-zábavný zážitok, keďže na príprave ozvučenia a osvetlenia sa bude opäť podieľať Ministry Rental Service, ktoré je zárukou dokonalých zvukových a vizuálnych zážitkov. Efektná LED kocka, ktorá má všestranný dosah na všetky smery v aréne, zaistí všetkým návštevníkom bezprostredný kontakt s pódiom a interpretmi. O technické a organizačné zabezpečenie podujatia sa postarajú lokálni profesionáli z BDM group.

 
Bude možné sa aj osobne stretnúť/odfotiť s interpretmi?

Takúto možnosť budú mať len tí, ktorí si zakúpili vstupenky do sektoru VIP A1. Hovorím o tom v minulom čase, keďže tento sektor sa nám podarilo vypredať ako prvý.

 
Ostatné vstupenky sú ešte k dispozícií? Resp. bude možnosť si zakúpiť vstupenky aj na mieste v deň podujatia?

Vstupenky sú momentálne k dispozícií do sektorov státie, sedenie, CCM Lounge a dokonca máme voľný už len 1 skybox, ale ten sa rieši individuálne. Samotný predaj vstupeniek máme rozdelený do niekoľkých vĺn predaja a aktuálne 31.10 (utorok) nám končí tretia. V tejto vlne ešte je stále možnosť si zakúpiť vstupenky na 90s MONACObet SHOW vo zvýhodnenej cene + držitelia permanentiek na sezónu 2023/2024 majú do konca októbra možnosť uplatniť si navyše 10% zľavu s použitím promo kódu. V deň konania podujatia nebude možné si zakúpiť vstupenky, jediný možný spôsob je a bude len v sieti Ticketportal.

 
Máme síce približne mesiac do podujatia 90s MONACObet SHOW, no rozmýšľate aj o kultúrnom programe resp. podujatiach v Tipsport Arene už aj v roku 2024?

Samozrejme. Každé podujatie, ktoré chce prilákať niekoľko tisíc návštevníkov, sa pripravuje minimálne 3-4 mesiace. Už teraz s určitosťou môžeme povedať, že v piatok 12. januára budeme hostiť IMT Smile a rapera Kaliho a 10. mája Horkýže Slíže spolu s Iné Kaffé. Okrem týchto dvoch podujatí máme rozpracovaných ďalších 8 – 9 mien aj celosvetovej hudobnej scény, o ktorých budeme všetkých včas informovať. 

 
Vstupenky sú ešte dostupné online a zakúpiť si ich môžete cez sieť Ticketportal na tomto odkaze