HC MONACObet Banská Bystrica

Užite si nabitý hokejový víkend za zvýhodnené vstupné

05.12.2023 16:52

Stiahnuť obrázok
Užite si nabitý hokejový víkend za zvýhodnené vstupné | HC 05

Pod Urpínom nás čaká víkend plný hokeja, kedy v piatok o 17:30 privítame HC 19 Humenné a v nedeľu o 16:30 zase súpera HK Poprad. Obe mužstvá ukázali, že sú atraktívnym súperom, a teda fanúšikovia banskobystrického hokeja sa môžu tešiť na zaujímavé stretnutia. Navyše si diváci môžu užiť oba zápasy aj lacnejšie, a to vďaka zvýhodnenému dvojzápasu. 

Po príchode trénera Raima Helminena sa zlepšila herná stránka našich baranov o čom svedčí aj posledná bilancia zápasov, a to z piatich zápasov 4 výhry. V nedávnom domácom stretnutí sme porazili lídra tabuľky a úradujúceho majstra Tipos extraligy, HC Košice, tesným no o to cennejším víťazstvom. Už tento víkend sa môžu tešiť fanúšikovia hokeja až na dva domáce stretnutia, teda poriadnu dávku hokeja. Stred tabuľky je vyrovnaný a na každom bode záleží. 

Pre našich fanúšikov, ktorí si chcú užiť oba zápasy sme si pripravili aj špeciálne zvýhodnené vstupné. Vďaka dvojzápasovej vstupenke ušetríte oproti normálnemu vstupnému, keby ste si kupovali vstupenky samostatne,  4€, teda dva zápasy na rovnaké miesto vás vyjdú 16€. Okrem zvýhodneného dvojzápasu si bude možné zakúpiť v deň zápasu na pokladni opäť aj rodinnú vstupenku. Rodinnú vstupenku vyhľadáva čoraz viac rodín s deťmi, čo nás nesmierne teší. Veríme, že aj vďaka zvýhodnenému dvojzápasu si na tribúny nájde cestu čo najviac ľudí a vytvoria skvelú atmosféru, ktorá nás poženie vpred. Do predaja boli spustené online vstupenky na obe stretnutia a zakúpiť si ich môžete na tomto odkaze