HC MONACObet Banská Bystrica

Víkend plný dobrého hokeja aj za zvýhodnenú cenu

12.01.2024 13:30

Stiahnuť obrázok
Víkend plný dobrého hokeja aj za zvýhodnenú cenu | HC 05

Víkend 19.1. a 21.1.2024 bude pod Urpínom poriadne nabitý zaujímavými zápasmi. Nenechajte si to ujsť a užime si opäť skvelú atmosféru derby zápasu a v nedeľu zápas proti aktuálnemu lídrovi tabuľky. Vstupenky sú už v predaji, tak si chyťte svoje miesto už v predstihu. 

Posledný domáci derby zápas proti HKM Zvolen sme si neskutočne užili a aj vďaka skvelej podpore z tribún od našich fanúšikov sme sa všetci radovali z víťazstva. Preto veríme, že zopakujeme podobnú atmosféru, nie len v piatok v derby zápase, ale aj v nedeľu proti lídrovi tabuľky HK Spišská Nová Ves a zaplníme banskobystrickú arénu. Tieto atraktívne stretnutia si môžete vychutnať navyše aj za zvýhodnenú cenu a zakúpiť si zľavnenú dvojvstupenku na rovnaké miesto na tieto zápasy. 

Online vstupenky sú dostupné cez sieť Ticketportal na tomto odkaze alebo si ich môžete zakúpiť aj priamo v pokladni na najbližšom domácom zápase už túto nedeľu, 14.1.2024, proti HC Slovan Bratislava v čase od 14:00 h. 

Predvianočný derby zápas sme odohrali v limitovanej edícii vianočných dresov, ktoré mali obrovský úspech, už v pondelok 15.1.2024 štartuje dražba tejto špeciálnej edície. Trvať bude do 18.1.2024 a dané dresy si záujemcovia môžu vydražiť cez Hokejportal.eu, viac informácii o spustení dražby prinesieme už tento pondelok.

dvojzápas