HC MONACObet Banská Bystrica

Vratné poháre v bufetoch: Aké výhody to so sebou prináša?

07.10.2023 15:00

Stiahnuť obrázok
Vratné poháre v bufetoch: Aké výhody to so sebou prináša? | HC 05

Už je to niekoľko týždňov, čo sme do prevádzky uviedli vratné poháre s grafickými motívmi trojice našich hráčov. Každá zmena, a zvlášť tá zložitá, so sebou nesie spočiatku aj ťažkosti, no v konečnom dôsledku prevažujú pozitíva a vratné poháre v bufetoch nie sú v tomto smere výnimkou.

Mnohí po tom volali, veď vratné poháre sú už štandardom na väčšine štadiónov. Ide však o zmenu, ktorej realizácia sa nerodila ľahko a rovnako ľahké nie je ani zvyknúť si na celý proces. Prvé týždne boli určite náročné aj pre pracovníkov v bufetoch a aj pre našich fanúšikov, z oboch strán to vyžadovalo dávku trpezlivosti a ústretovosti. Podobne, ako pri každej zmene, ktorá sa dotkne veľkej časti ľudí.

Z dlhodobého hľadiska však išlo o nevyhnutný a podstatný krok, nakoľko vratné poháre so sebou prinášajú aj množstvo benefitov, ktoré na prvý pohľad možno nie sú až tak badateľné. Šetrenie životného prostredia, omnoho väčší poriadok v priestoroch na štadióne a v jeho okolí, pretože návštevníci nenechávajú pohodené poháre, teda aj menej práce pre upratovaciu službu – to sú niektoré z výhod tejto novinky. Spolu s tým však prišlo aj niekoľko otáznikov a tém, ktoré je potrebné vysvetliť a zodpovedať.

Aktuálne sú vratné poháre už vo všetkých bufetoch a pri opakovanej návšteve je zavedený systém výmeny kus za kus, čo v praxi znamená, že nečapujeme do toho istého pohára. Zároveň to však urýchľuje celý proces výdaju a obsluhu v bufetoch.

Nie len pekná pamiatka, ale aj podpora klubu 

Za vratný pohár zaplatíte pri prvej objednávke 2€, následne pri výmene pohára za pokár už 2€ neplatíte. Poplatok vám bude vrátený ak sa rozhodnote pohár vrátiť a nevziať domov. Veríme, že sa vám poháre páčia, o čom svedčí aj fakt, že  si pohárete nechávate na pamiatku a využívate ho aj doma či v práci.

Popis obrázka

Hygiena čistenia

Všetky poháre sú vždy dôkladne umyté, čím sú splnené všetky hygienické normy a štandardy a nikto z prítomných fanúšikov sa nemusí obávať opaku. Umývanie pohárov prebieha strojovým umývaním v priechodnej umývačke riadu s 2 umývacími ramenami pre efektívne čistenie pri vysokej teplote, samozrejme profesionálnymi prípravkami určenými pre strojové umývanie riadu, ktoré zabezpečujú jednak čistotu pohárov, ale predovšetkým ich dezinfekciu.

Sme si vedomí, že nie každý môže byť so zavedením tejto novinky spokojný, no aj napriek tomu veríme, že trpezlivosť prinesie ruže aj v tomto prípade a spoločne časom oceníme prínos vratných pohárov. Našou snahou je napredovanie vo všetkých smeroch, no zároveň sme otvorení vypočuť si fanúšikov a ich podnety na zlepšenie a skvalitnenie služieb.

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.