Chceli by ste potešiť svojich blízkych darčekovým predmetom s motívom nášho klubu? Teraz je ten ideálny čas. V ponuke nájdete zimné čiapky, šál, hráčsku CCM kolekciu oblečenia, originálny klubový kalendár a mnoho iných darčekových predmetov. Pre tých najmenších fanúšikov sú zase pripravené klubové dupačky, body, čiapky či podbradníky. Zaručene nájdete niečo čo poteší malého či veľkého fanúšika.

Už túto stredu (14.12.2022) v čase od 15:00-17:00 vám pri výbere darčeka pomôžu aj dvaja hráči, ktorí sa v tomto čase budú na Vás tešiť v našom fanshope. Pomôžu Vám s výberom a zároveň si aj daný predmet môžete dať nimi aj podpísať.  Ak však nestíhate túto stredu prísť, fanshop bude ešte otvorený v stredu 21.12 od 10:00-17:00 a vo štvrtok počas zápasu s MHk 32 Liptovský Mikuláš.

Pre oneskorencov, ktorí si darčeky nechávajú na poslednú chvíľu pripomíname, že aby fanshopové darčeky stihli prísť pod vianočný stromček, musia byť objednané najneskôr 20.12.2022. Dávame ale do pozornosti všetkým fanúšikom, ktorí by chceli najbližších potešiť personalizovaným dresom pod vianočným stromčekom, že dodanie objednávok do 24.12. už negarantujeme vzhľadom na dlhšiu dobu výroby a dodania. 

VIANOČNÉ OTVÁRACIE HODINY