S blížiacim sa príchodom Vianoc nastáva ideálny čas potešiť seba a vašich blízkych predmetmi z nášho fanshopu a eshopu. Ak ste tak ešte neurobili, pre veľký záujem budeme mať kamennú prevádzku fanshopu otvorenú tieto najbližšie dni.

Otváracie hodiny

Pondelok  a utorok, 20.-21.2021 v čase  13:00-16:00.  

Miesto kamennej prevádzky: centrum mesta, Horná 23.

Sortiment predmetov sme doplnili o novinku, mini dresy, z aktuálnej sezóny. Čierne a červené herné dresy si môžete zakúpiť s menami  napríklad kapitána Ivana Ďatelinku, Michala Kabáča, Chasa Bergera, Mitchella Fossiera a iných. Na zimné obdobie potešia aj mikiny, medzi ktorými nájdete aj najnovšiu, hráčsku edíciu. Tú samozrejme využívajú naši hokejisti, ale okrem hráčskej edície je k dispozícii aj nová kolekcia tzv. „klokaniek“ a v ponuke nájdete aj staršie kolekcie, či výpredaj skladových zásob. Bohatá je aj ponuka tričiek, medzi ktorými nájdete tradičné a dobre známe motívy, ale aj hráčsku edíciu, či spomienkové tričká pripomínajúce zisk troch titulov v rade. Chýbať nesmú zimné čiapky, rukavice, bundy, ale aj rôzne suveníry v podobe hrnčekov, podsedákov a podložiek pod ŠPZ. Ideálnou ozdobou na váš vianočný stromček môže byť vianočná guľa s logom nášho klubu, domácnosť si však viete spestriť aj vankúšmi.

V prípade otázok smerujúcich k produktom v našom fanshope pokojne využite e-mailovú adresu fanshop@hc05.sk, kde vám radi zodpovieme vaše nejasnosti.