HC ´05 Banská Bystrica prináša novinku, ktorou je možnosť uvoľnenia svojho miesta za účelom jeho spätného predaja.

Cieľom tohto systému je maximálne využitie diváckej kapacity zimného štadióna. Majitelia permanentiek majú odteraz možnosť uvoľniť svoje miesto do predaja na zápasy, ktorých sa nebudú môcť z akýchkoľvek dôvodov zúčastniť. Za uvoľnené miesta a spätný dopredaj búdu zbierať body, ktoré si následne môžu vymeniť za zaujímavé odmeny z fanshopu HC ´05. Jedná sa napríklad o tričká, čiapky, šály, minidresy a pod., celkovo až o 16 druhov odmien v rôznych bodových kategóriách. Miesto je možné uvoľniť najneskôr 2 hodiny pred začiatkom zápasu.

Ako to vlastne funguje?

Permanentkár sa prihlási do systému na stránke ticketportal.sk a niekoľkými jednoduchými krokmi uvoľní do predaja svoje miesto na vybraný zápas kedy vie, že sa ho nebude môcť zúčastniť. Uvoľnené miesto sa následne začne štandardne predávať. Keď si miesto niekto kúpi, majiteľovi permanentky sa v systéme automaticky pripíšu body, ktoré si následne môže hneď vymeniť za odmenu alebo ich zbierať, ak má záujem o niečo hodnotnejšie. Odmenu si následne prevezme v našom Fanshope HC ´05 na zimnom štadióne.

Počas základnej časti a nadstavby sa majiteľovi permanentky za jedno uvoľnené a spätne dopredané miesto pripíše na konto 20 bodov. Počas play-off sa pridelený počet bodov bude navyšovať.

Upozornenie: Po uvoľnení miesta do predaja už nie je možné svoje rozhodnutie zmeniť a permanentka sa stane na Vami vybraný zápas neplatnou.

Presný návod na uvoľnenie miesta nájdete tu: KLIKNI PRE STIAHNUTIE

Odmena Body
pero 20
vôňa do auta 20
škrabka ľad 20
prívesok s minipukom 40
prívesok s minidresom 40
bavlnená taška 40
puk 40
káva Barzzuz 40
ponožky 40
hrnček 40
rukavice 40
Zimná čiapka – Baran alebo BB 60
multifunkčná šatka 60
vak zaťahovací 60
tričko Majstri – dostupnévarianty 60
šál – dostupné varianty 60