Kúpeľňové štúdio TILE DESIGN, ktoré je hrdým partnerom nášho klubu, otvára pre svojich zákazníkov nový showroom. Udalosti sa zúčastní aj trojica našich hokejistov Ivan Ďatelinka, Michal Kabáč a Alex Tamáši.

Tile Design má v ponuke najmä obklady a dlažby, batérie a nábytok do kúpeľne. V pondelok 28. februára otvoria svoj nový showroom, ktorý sa nachádza na Zvolenskej ceste 46 (Areál 17). Samotné otvorenie prebehne už o 10:00 h, spomínaná trojica našich hráčov bude v showroome od 16:30 h, kedy je na programe autogramiáda, ktorá potrvá približne do 18:00 h. Vítaní sú tak nie len zákazníci Tile Design, ale aj naši skvelí priaznivci, ktorí tak budú mať možnosť stráviť čas s piliermi nášho tímu.

Okrem toho si Tile Design pripravilo výnimočnú zľavu pre držiteľov permanentiek. Počas mesiaca marec budú mať „permanentkári“ zľavu na nákup v Tile Design vo výške 20%, po zvyšok aktuálnej sezóny následne zľavu 10%.

„Do spolupráce sme išli určite aj preto lebo máme radi hokej, chceli sme aj v tejto neľahkej dobe podporiť šport a stať sa partnerom HC ’05 Banská Bystrica. Prostredníctvom tohto partnerstva by sme chceli dať do povedomia naše Kúpeľňové štúdio, ktoré plánujeme otvoriť,” povedala ešte pred časom Ing. Viktória Lattová, obchodná manažérka na margo spolupráce s naším klubom.

Týmto pozývame všetkých našich fanúšikov na otvorenie nového showroomu aj s našou účasťou.