Výnimočná, limitovaná sada retro dresov, v ktorých sme nastúpili na domáci duel proti Popradu, pôjde do dražby. V tomto článku si zhrnieme všetky dôležité informácie, ktoré sa týkajú tejto dražby.

Limitovaná sada retro dresov, navrhnutá pri príležitosti osláv 100 rokov hokeja v Banskej Bystrici, čerpala inšpiráciu z historických, originálnych herných dresovktoré v minulosti obliekali hráči hlavného tímu a mládežníci z Banskej Bystrice. Táto edícia zožala pozitívne ohlasy fanúšikov a bola pokrstená aj domácim víťazstvom.

 

Niekoľko z vás si bude môcť uchovať tento dres na pamiatku, a to vďaka spomínanej dražbe, ktorú nájdete na tomto odkaze. Vyvolávacia cena dresu bola stanovená na 90 EUR a šancu získať pamätný dres budete mať do štvrtku 16. februára do 18:00 hodiny. Retro dres modrej farby, ktorú v minulosti využívali banskobystrické hokejové kluby sme doplnili vyšívanými prvkami (nápis Ban. Bystrica, meno hráča a číslo), ktoré zvyšujú samotnú hodnotu a výnimočnosť dresu. K podpísanému dresu získa majiteľ aj certifikát originality s podpisom samotného hráča a klubu ako peknú spomienku. Vydražením a kúpou dresu fanúšikovia nezískajú len samotný originálny, podpísaný dres do zbierky, ale zároveň podporia aj klub na ceste za spoločným cieľom – dostať sa v aktuálnej, neľahkej sezóne čo najvyššie.

Ako dražba funguje?

Dražba sady retro dresov prebieha na stránke fanshopu na tomto odkaze: Aukcia

Minimálna čiastka, o ktorú je možné navýšiť cenu dresu je 2 eurá.

Pre zapojenie do dražby je nutné byť zaregistrovaný na našom webe www.fanshophc05.sk

Ukončenie individuálnej dražby: Koniec dražby dresu. Dražba je ukončená, ak do posledných 30 sekúnd pred koncom dražby nepríde vyššia ponuka na dres.

Nadstavený čas: Ak pred koncom dražby príde vyššia ponuka, nastavuje sa od tejto poslednej ponuky 2-minútový interval, kedy môže iný dražiteľ zvýšiť ponuku a získať dres pre seba. Po zvýšení ponuky znovu plynie dvojminútový interval, kedy môže byť ponuka prebitá iným dražiteľom. Je tak zabezpečené, že dres je vydražený záujemcovi, ktorý dá najvyššiu ponuku.

Všetci úspešní dražitelia budú kontaktovaní v priebehu nasledujúceho týždňa po ukončení aukcie.