V spolupráci so spoločnosťou OKTODIGITAL spúšťame počnúc pondelkom 17. apríla skúšobnú verziu nového e-shopu nášho fanshopu. Ten ponúkne fanúšikom okrem modernejšieho dizajnu  jednoduchšie a prehľadnejšie nakupovanie, vrátane online platieb. Nový e-shop nájdete na pôvodnej stránke fanshophc05.sk, kde sme si pre všetkých pripravili do konca apríla aj špeciálny uvítací promo kód a zľavy vo výške 15%!

Časy, kedy bolo možné platiť len prevodom na účet sú nenávratne preč a náš nový e-shop ponúkne možnosť online platieb, vďaka ktorým sa nakupovanie zjednoduší a zakúpený tovar tak bude môcť byť expedovaný skôr.

Fanúšikovia môžu využiť aj špeciálny uvádzací zľavový promo kód „VITAJ15“, s ktorým majú všetci fanúšikovia od spustenia, teda od 17.4. až do 30.4. zľavu 15% na všetok tovar. Tento promo kód sa vzťahuje aj na personalizované dresy, no môžete ho uplatniť iba pri nákupe online cez náš e-shop a nedá sa kombinovať s inými zľavami. Promo kód zadáte na konci vašej objednávky kedy vám bude prepočítaná konečná suma vašej objednávky.

Zároveň dávame do pozornosti, že kamenná predajňa bude otvorená každú stredu v čase od 10.00-12.00 hod a od 13.00 do 16.00 hod. Aj v našom fanshope je pre všetkých fanúšikov pripravená menšia špeciálna akcia, a to že v predajni si bude možné zakúpiť aj pár originálnych dresov z predošlých sezón, pri čom niektoré z nich sú dokonca podpísané celým tímom.

Pevne veríme, že nový e-shop bude pre vás, našich fanúšikov príjemným spôsobom ako potešiť seba či svojich blízkych. Poďakovanie patrí spoločnosti OKTODIGITAL, ktorá sa postarala spoločnou spoluprácou o nový dizajn a nové funkcionality. Zároveň bude aj naďalej možná kúpa vstupeniek na domáce zápasy, vďaka čomu všetko ľahko nájdete na jednom mieste. Zároveň prosíme všetkých fanúšikov aj  v prípade možných výpadkov o strpenie, keďže sa stále jedná o skúšobnú verziu, kedy najlepšie zistíme a vychytáme prípadné „muchy“ a nedostatky. V prípade problémov nás môžete kontaktovať na E-mail: fanshop@hc05.sk