Domáce stretnutia nášho tímu opäť obohacujú prestávkové súťaže a v tomto trende chceme aj naďalej pokračovať. Už v piatkovom zápase proti Novým Zámkom odštartujeme novú súťaž, v ktorej bude možné získať poukaz v hodnote až TISÍC EUR na dovolenkový pobyt od spoločnosti BB Travel.

Vaša bystrická cestovka BB Travel ponúkne v spolupráci s naším klubom naozaj atraktívnu prestávkovú súťaž! Prvýkrát bude možné zapojiť sa do novej súťaže s názvom „TRAF A LEŤ“ už v piatok 4. februára počas duelu proti Novým Zámkom.

Pre účasť v súťaži bude potrebné zakúpenie zlosovateľného lístku v symbolickej hodnote 1 euro. Tombolový lístok si môžete zakúpiť v bufetoch. Keďže samotná súťaž prebehne počas druhej prestávky, lístok do súťaže musí byť zakúpený do začiatku druhej tretiny.

Počas druhej tretiny prebehne žrebovanie, následne výhercu vyhlási hlásateľ a bude zobrazený aj na LED obrazovke, preto pozorne sledujte či ste práve vy neboli vyžrebovaný.  Šťastný výherca získa od BB Travel poukaz v hodnote 100 eur a bonus v podobe možnosti vystrieľať si 1000 eur na vysnívanú dovolenku! Na to však bude potrebné trafiť puk z určitej vzdialenosti presne do stredu brány. Teda počas prestávky po druhej tretine strieľa len jeden vyžrebovaný fanúšik a má jeden pokus, ale veríme, že nájdeme výhercu vysnívanej dovolenky. V nasledujúcom videu všetko vysvetlil aj náš obranca Jakub Lopejský a názornú ukážku s návodom na zisk 1000 eurového poukazu predviedol generálny riaditeľ klubu Lukáš Opáth. 

Trúfate si aj vy? Vyskúšajte vaše šťastie a zapojte sa do súťaže už počas najbližšieho stretnutia proti Novým Zámkom. Na tento zápas je naďalej dostupných niekoľko desiatok vstupeniek, ktoré je možné zakúpiť na tomto odkaze.